UAB "Miško startuolis"
www.miskopaslaugos.lt
2023

Kur galima rasti sprendimą: www.miskopaslaugos.lt

Kodėl ir kaip?

Internetinis portalas skirtas specializuotiems miškininkystės skelbimams talpinti. Portale šio sektoriaus dalyviai gali ieškoti paslaugas atliekančių rangovų arba teikti informaciją apie teikiamas miškininkystės paslaugas. Kuriant šią platformą siekėme taupyti miškininkystės ūkio subjektų darbuotojų darbo laiką, mažinti veiklos sąnaudas, išplėsti kontaktų apimtis, pasinaudojant aiškia paslaugos lokacija veikti objekte netrukus arba planuotis savo veiklas ilgesniam laikotarpiui.

Kuo išskirtinis?

Tai analogų neturintis portalas Lietuvoje. Ilgametė darbo patirtis miškininkystės srityje bei šiandieninė technologijų pažanga ir jų pritaikymas praktikoje paskatino sukurti specializuotą miškininkystės paslaugų skelbimų platformą. Skelbimų platforma naudotis paprasta. Skelbimai klasifikuojami pagal atskiras miškininkystės veiklas, platformoje atvaizduojami grafiniu pavidalu pagal objekto vietovę, o turinys struktūrizuotas, užpildomas pagal paruoštas reikalingos pateikti informacijos formą.


Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=zbP4gXdcoIE

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.