www.workerbed.lt UAB Drūdo projektai
Workerbed.lt
2023

Kur galima rasti sprendimą: www.workerbed.lt

Kodėl ir kaip?

Statybos, pramonės ar laikino apgyvendinimo sektoriuje dirbančios įmonės nuolat susiduria su darbuotojų apgyvendinimo klausimu. Tinkamo būsto darbuotojams / darbininkams dažnai tenka ieškoti iš keleto atskirų tiekėjų, ne visada tenkina kainos ir kokybės santykis, lokacija ir sugaištamos laiko sąnaudos apgyvendinimo klausimų derinimui. Platforma www.workerbed.lt skirta tiems, kas ieško greito, patogaus, patrauklios kainos apgyvendinimo savo darbuotojams. Taip pat Workerbed.lt platforma skirta ir darbuotojų apgyvendimo verslą vykdantiems fiziniams ir juridiniams asmenims – tai tik tikslinė platforma ir potencialūs klientai darbuotojų/ darbininkų apgyvendinimo paslaugų verslo vystymui. Bendradarbiavimas su Workerbed.lt – tai galimybė efektyviai plėtoti nuomos verslą įdedant mažiau pastangų ir gaunant daugiau tikslinių klientų.

Kuo išskirtinis?

Statybos, pramonės ar laikino įdarbininimo sektoriuje dirbančios įmonės nuolatos gvildena nebrangaus darbuotojų įkurdinimo komandiruočių metu problemą – dauguma būstą siūlančių privačių asmenų ar įmonių atsisako joms teikti paslaugas. Ši situacija ypač paaštrėjo prasidėjus darbo jėgos antplūdžiui iš NVS šalių“, Workerbed.lt – pirmoji ir vienintelė profesionali darbuotojų apgyvendinimo paieškos platforma Lietuvoje. Čia galima rasti tinkamą darbuotojams apgyvendinimą šalia darbo vietos, filtruojant atstumą ar kitus parametrus. Iki šios platformos paleidimo, norint surasti tinkamą apgyvendinimą užsakymus išvykoje vykdantiems kolektyvams, reikėjo įdėti daug pastangų ir laiko, nes nebuvo portalo ar duomenų bazės, skelbiančios tik specializuoto nuomojamo būsto informaciją.


Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=ytHLfLtsDp4

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.