Marius Krajauskas
Watalook grožio specialistų mobilioji aplikacija ir web rezervacijų platforma
2020

Kur galima rasti sprendimą: http://watalook.lt/

Kodėl ir kaip?

Watalook platforma sudaryta iš dviejų dalių, mobiliosios aplikacijos (specialisto darbo įrankio) ir platformos su specialistų sąrašu. Klientas prie platformos gali prisijungti naudodamas telefoną, suvedus telefono numerį jam atsiunčiamas sms ir sukuriamas useris sistemoje. Per puslapį watalook.lt galima užsiregistruoti paslaugai patogiu laiku pas norimą specialistą iš sąrašo. Specialistas į mobiliają aplikaciją gauna push pranešimą apie naują rezervaciją. Klientas gali rezervaciją atmesti puslapio "mano užsakymai" skiltyje ir matyti savo praėjusias rezervacijas. Dieną prieš procedūrą klientas gauna sms pranešimą su priminimu apie paslaugą. Atlikus paslalugą klientas prašomas įvertinti specialistą. Pati mobilioji aplikacija yra specialisto darbo įrankis, užsiregistravus specialistui jis gali suvesti visą svarbią informaciją, savo adresą, darbo laiką, gali konfigūruoti kintamą darbo grafiką ir pats nustatyti kuriomis dienomis kuriuo metu darbuojasi. Taip pat pridėti savo profilio nuotrauką, nuotraukas į darbų galeriją. Taip pat suvesti savo paslaugas, jų kainas, aprašymus, kad padėtų klientams lengviau apsispręsti. Specialistas gauna pranešimus apie naujas rezervacijas, atšauktas rezervacijas ir artėjančias. Šis įrankis padeda specialistui patogiai peržiūrėti rezervacijas kalendoriuje ir efektyviai jas valdyti ir taupyti savo laiką. Sprendimo adresas: https://watalook.lt/ Android app https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.pixinn.watalook ios app https://apps.apple.com/app/id1502149866

Kuo išskirtinis?

Šis sprendimas leidžia vartotojams lengviau surasti norimą grožio specialistą ir užsiregistruoti paslaugai iš karto norimu laisvu patogiu laiku. Galima matyti visą informaciją reikalingą norint pasirinkti specialistą. Specialistas gauna darbo įrankį, kuriame mato savo rezervacijas ir gali puikiai valdyti užsakymus ir atlikti daugiausiai užsakymų per mažiausią laiką.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.