YZY SOFT
Verslo valdymo sistema "SavasLT"
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.SavasLT.lt

Kodėl ir kaip?

Pirmoji lietuviška daugiaplatformė verslo valdymo sistema „SavasLT“, kurta remiantis naujausiomis technologijomis, atsižvelgiant į verslo valdymo tendencijas. Didžiausias dėmesys skirtas efektyviam procesų valdymui, informacijos pasiekiamumui ir vartotojo laiko taupymui. „SavasLT“ veikia tiek „Windows“ tiek „Mac“ operacinės sistemos aplinkoje. Taip pat visus biuro reikalus pasiimkite su savimi naudodamiesi specialiai „iPad“ plančetiniam kompiuteriui paruošta „SavasLT“ versija. Jau greit savo įmonės pulsą galėsite sekti tiesiog bet kuriuo įrenginiu naudodamiesi interneto naršykle ar specialiai pritaikyta versija savo „iPhone“. Daugiau: www.SavasLT.lt

Kuo išskirtinis?

"SavasLT" principai grįsti naudojimo paprastumu, kad klientas didžiąją dalį laiko skirtų veiklai, o ne jos planavimui ar buhalterijos vedimui. Visa svarbiausia informacija - viename lange. Suvestinės lange klientas visuomet ras informaciją apie vykdomus projektus bei pajamas. Kalendoriuje nuolat matomas visų darbuotojų užimtumas ir planai. Visa informacija apie klientus vienoje vietoje. Patogus projektų valdymas - užduočių paskirstymas, susijusi dokumentacija, projekto eiga. Itin paprasta finansų skiltis. Vienoje vietoje matomi visi pirkimo ir pardavimo veiksmai, patogus sąskaitų išrašymas ir siuntimas klientams. Galimybė lengvai apskaičiuoti prekių ar paslaugų savikainą. Nuo pat pradžių šios programos kūrėjo tikslas buvo, tas, kad programa turi padėti "daryti" pinigus arba, kad darbai būtų atliekami tik tie, kurie turi tiesioginės naudos įmonei. Darbas neturi būti išrašyti sąskaitą, tai reikia daryti vieno mygtuko paspaudimu.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.