Travel Union
Travel Union mobile banking
2020

Kur galima rasti sprendimą: https://www.travelunion.eu/

Kodėl ir kaip?

Pirmiausiai tai yra mobili bankininkystė, kur atsidaryti asmeninę sąskaitą ir mokėjimų korteles užsisakyti gali tiek suaugę, tiek vaikai nuo 7 metų (su tėvų patvirtinimu) - tiesiog iš savo telefono ir nemokamai. Visos pagrindinės bankinės paslaugos yra taip pat nemokamos. Mūsų produktas yra orientuotas į šeimas, nes atskiras sąskaitas gali turėti visi šeimos nariai, tačiau jei nori, gali susijungti į bendrą šeimą aplikacijoje ir taip pasilengvinti kasdienę finansinę rutiną. Tėvai gali stebėti, prižiūrėti, o jei reikia ir kontroliuoti vaikų sąskaitas: - akimirksniu pervesti pinigus vaikams - nustatyti automatinius dienpinigius/savaitpinigius -matyti pranešimus apie kiekvieną vaiko operaciją realaiu laiku - gali stebėti visus vaiko veiksmus - blokuoti / atblokuoti vaiko kortelę - lanksti vaikų kontrtolė, pritaikant atskirai kiekvienam vaikui - kad ir kiek vaikų šeimoje - visos sąskaitos yra nemokamos. Mobili aplikacija yra moderni, intuitivi ir ypatingai patraukti vaikams: - vaikas gali užsisakykite pirmąją mokėjimo kortelę gyvenime tiesiog telefonu - susikurti savo asmeninį avatarą ir pasikeisti aplikacijos spalvas pagal savo norus - paprašykite ir gaukite pinigų iš tėvų - mokėti, siųsti arba paprašyti pinigų iš draugų - pasidalinti sąskaitą su draugais - blokuoti / atblokuoti mokėjimo kortelę (pvz jei atrodo, kad ją pametė) - stebėti ir analizuoti savo išlaidų statistiką. Kita grupė į kurią yra orientuotas mūsų produktas - keliautojai. Aplikacija yra išskirtinai patogi keliautojas, bus integruotos vietinės paslaugos ir nuolaidos. Visi Travel Union mobiliosios bankininkystės vartotojai už tam tikras operacijas ir pirkinius rinks lojalumo taškus - #TIME. Surinktas "laikas" galės būti konvertuojamas į grynuosius pinigus, į kitus norimus lojalumo taškus arba įsigijamos prekės ar paslaugos už ypatingą kainą, kurias siūlysime tik savo klientams. Ir čia nepamiršome šeimų - visų šeimos narių taškus galima apjungti ir įsigyti vertingesnę prekę ar paslaugą. Šiuo metu jau galima atsisiųsti mūsų Mobiliosios aplikacijos versiją , o taip pat pasibandyti demo versiją https://www.travelunion.eu/app.html . Pilna paslauga su finsnsiniais mokėjimais pradės funkcionuoti šių metų rugsėjo mėn. Travel Union verslo bankininkystė yra orientuota į turizmo rinką. Šioje srityje yra labai daug tarptautinių mokėjimų ir tik šiai rinkai taikomų reikalavimų, kurie labai apsunkina ir pakelia įmonių finansinius kaštus. Mūsų sprendimai padės įmonėms lengviau tvarkyti finansus, gerinti efektyvumą, ženkliai sumažins išlaidas tarptautiniams ir tarpbankiniams mokėjimams. Bankininkystė verslui startuos 2021 metais.

Kuo išskirtinis?

- Travel Union mobilioji bankinkystė leidžia sutaupyti, nes nėra mėnesinių, metinių, kortelės ar sąskaitos mokesčių. Visos kasdienės paslaugos yra nemokamos. - tai efektyviausias būdas atsiskaityti, nes viskas vyksta lengvai ir ypatingai greitai - puikus būdas pasilengvinti kasdienę finansinę šeimos rutiną - patogus ir saugiausias būdas atsiskaityti vaikams - būdas edukuoti ir mokinti vaikus finansinio raštingumo - viena patraukliausių ir patogiausių mobilios bankininkystės aplikacijų rinkoje, turinti unikalių funkcijų - ypatingai lanskti ir patraukli lojalumo sistema - efektyviausia verslo bankininkystė turizmo sektoriaus atstovams


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.