Aurelija Urbonavičiūtė
Tipi
2018

Kur galima rasti sprendimą: https://tipihub.com

Kodėl ir kaip?

Pašto dėžutėje dažnai sunku rasti senus laiškus ir susigaudyti diskusijose, ypač jei jose dalyvauja daugiau žmonių. Tipi platformoje diskusijos organizuojamos tarsi forume, todėl vėliau lengva rasti informaciją ir atsekti diskusijos ir minties seką. Informacija elektroniniame pašte yra apribota tik tarp tų žmonių, kuriems buvo siųstas elektroninis laiškas. Ji visai neprieinama platesnei grupei žmonių ir tiems, kurie prisijungė prie bendruomenės vėliau. Jei kolegos išeina iš bendruomenės ar kompanijos, informacija (taip pat ir elektrioniniai laiškai) neretai iškeliauja su jais. O Tipi informacija lieka nepaisant pasikeitimų komandoje. Tipi kuriama atviros komunikacijos kultūra, kuomet informacija atveriama plačiai auditorijai. Tipi galite dalintis idėjomis, informacija, dokumentais, nuotraukomis ir diskutuoti. Ir viskas sustruktūruojama ir išlieka ateičiai.

Kuo išskirtinis?

Tipi privalumai: Labai lengvas, minimalistinis, draugiškas įrankis kasdieniam komandos darbui. Draugauja su el. paštu, galima skaityti ir atsakyti tiesiai el. paštu, nereikia keisti įpročių. Leidžia valdyti pranešimus ir užsisakyti tik svarbiausias temas. Sukurtas bendravimui ne realiu laiku, t.y. bendrauti su komanda tau patogiu laiku. Sukurta Lietuvoje.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.