Artūras Jonkus, Paulius Lazauskas
TelcoQ
2016

Kur galima rasti sprendimą: www.telcoq.com

Kodėl ir kaip?

Teikiamų paslaugų kokybė yra pagrindinis kriterijus, pagal kurį gyventojai renkasi mobiliojo ryšio operatorių. Todėl nuolatinė konkurencija dėl klientų lojalumo verčia mobiliųjų operatorių atstovus stipriai pasitempti ir ieškoti pažangesnių būdų, kaip dar geriau užtikrinti klientų pasitenkinimą gaunamomis paslaugomis. TelcoQ sprendimas, skirtas B2B segmentui, teikia mobiliųjų tinklų operatoriams monitoringo paslaugas apie jų tinklo kokybę. Duomenys surenkami minios principu, todėl gaunama informacija atspindi kiekvieno vartotojo tikrąją patirtį realiu laiku, naudojantis mobiliuoju internetu konkrečioje vietoje. Vartotojams žiūrint video pvz.: youtube.com ar atsinaujinant/ atsisiunčiant programėles, išmatuojama iki 30 parametrų, apsprendžiančių tinklo būklę ir iš karto informuojančių operatorių, kuriose vietose užfiksuojami sutrikimai. TelcoQ SDK gali būtų įdiegta po mobiliojo operatoriaus savitarnos arba bet kuria kita plačiai naudojama programėle ir, papildomai nenaudodama mobiliųjų duomenų bei netrukdydama veiklos, išmatuoja tinklo kokybės parametrus. TelcoQ sprendimas pakeičia tardicinius iki šiol naudojamus duomenų rinkimo būdus, kai informacija gaunama iš pačių operatorių bokštų arba “drive test” metodu. Pirmuoju atveju gauti duomenys atspindi tik matematiškai išskaičiuotas prognozes ir tiksliai neparodo realios situacijos . “Drive test” metodas reikalauja didelių kaštų ir atspindi vienkartinį vaizdą, nes atliekamas 1-2 kartus per metus. Tuo tarpu minios principu gyvu režimu veikianti TelcoQ paslauga greitai ir efektyviai padeda įvertinti situaciją mobiliojo operatoriaus tinkle.

Kuo išskirtinis?

TelcoQ sprendimas padeda mobiliųjų tinklų operatoriams pamatyti savo tinklo veikimą bei kokybę iš vartotojų perspektyvos realiu laiku. Taip matoma vartotojų patirtis įgalina greitai reaguoti į iškilusias problemas, siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų efektyvumą bei klientų pasitenkinimą. TelcoQ sprendimas padeda sutaupyti laiką ir kaštus, reikalingus naudojant “drive test” metodą ir remiasi realiais duomenimis minios principu, o ne matematiniais paskaičiavimais, gaunamais iš operatorių bokštų. Gauti duomenys pateikiami platformoje, kurioje patogiai ir aiškiai galima filtruoti bei analizuoti informaciją, matyti problemines vietas bei daryti išvadas.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.