Teamgate CRM
Teamgate CRM
2018

Kur galima rasti sprendimą: https://www.teamgate.com/

Kodėl ir kaip?

Teamgate - debesų kompiuterijos technologiją naudojantis CRM sprendimas, padedantis sustiprinti visą įmonės pardavimų procesą. Paprasta ir patogi naudoti automatizacija padeda dirbti efektyviau, taupyti papildomas darbo valandas ir didinti produktyvumą. Bendradarbiaujant su rinkos lyderiais - Zendesk, MailChimp, Xero, Intercom, ir kitais - sukurti apjungimai leidžia išnaudoti visą sprendimo potencialą, padengiant ir kitas svarbias verslo sritis - klientų aptarnavimą, el. laiškų ir skaitmeninės rinkodaros kampanijas, buhalteriją ir finansus, bei komunikaciją su klientais. Taip pat, funkcionalumas leidžia nustatyti ir sekti komendinius pardavimų tikslus ir aktyvumą, kurti suprantamas ataskaitas bei matyti pardavimų prognozes ateičiai. Teamgate pardavimų CRM užtikrina, kad galėsite rūpintis pardavimų procesu nuo pradžios iki pabaigos - nuo pirminio kontakto su potencialiu klientu iki pardavimo bei tolimesnio aptarnavimo. To pasekoje, ryšys su esamais ir būsimais klientais nenutrūks ir taps stipresnis nei bet kada.

Kuo išskirtinis?

Šaltų kontaktų vertinimas ir valdymas leidžia taupyti laiką dėmesį visų pirma skiriant tiems kontaktams, kurie turi didžiausią tikimybę tapti sėkmingu pardavimu. Efektyvus pardavimų piltuvėlis leidžia matyti tikslią esamą situaciją įmonėje - kokiame etape yra kiekvienas pardavimas, kokie trukdžiai egzistuoja ir kokie bus tolimesni veiksmai. Komandiniai pardavimų tikslai ir aktyvumas - funkcionalumas, užtikrinantis darbo efektyvumą bei leidžiantis matyti pilną vaizdą. Taip pat, tai padeda užtikrinti, kad kiekvienas darbuotojas būtų maksimaliai motyvuotas. Išsamios ataskaitos ir prognozės verslui - jų pagalba galėsite be vargo sukurti aiškiai suprantamas ataskaitas su svarbiausiais verslo rodikliais. Taip pat, pagal esamus duomenis, galima numatyti ateities rezultatus - atitinkamai pagal tai imtis vienokių ar kitokių veiksmų tam, kad pagerinti įmonės pardavimų situaciją. Apjungimai su svarbiausiais verslo įrankiais leidžia pilnai išnaudoti spendimo potencialą - kadangi kiekvienas verslas neabejotinai naudoja ir kitus įrankius, tokius kaip - Google Drive, Calendar, Outlook, MailChimp, Slack, Xero, Intercom - ar kitus, Teamgate apjungimai su minėtais įrankiais leidžia taupyti laiką, mažinti klaidų skaičių ir efektyviau išnaudoti resursus.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.