AMLYZE, UAB
Sankcijų patikros modulis
2023

Kur galima rasti sprendimą: https://amlyze.com/product/screening/

Kodėl ir kaip?

Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, sankcijų skaičius Europos Sąjungoje šoktelėjo kartais, todėl verslui atsirado naujų iššūkių, kaip suvaldyti, kad vykdomos operacijos ir sandoriai su partneriais nepažeistų sankcijų. Žiniasklaidoje aprašytas ne vienas atvejis, kai verslas tyčia ar netyčia pažeidė sankcijas ir sudarė sandorius su sankcionuotomis įmonėmis ar asmenimis. Mūsų sprendimas sudaro galimybes verslui labai lengvai (iš esmės kelių mygtukų paspaudimu) patikrinti įmones ir asmenis, ar šie neįtraukti į sankcijų sąrašus, ir gauti operatyvią informaciją apie pasikeitimus. Susekti šią informacija rankiniu (neautomatizuotu) būdu dėl itin greito informacijos keitimosi ir kompleksiškumo yra itin sudėtinga ir praktiškai neįmanoma.

Kuo išskirtinis?

Labai tiksli sankcijų atitikties patikra, labai lanksti paieška konfiguruojama pagal daugiau nei 40 parametrų, paieška įvykdoma greičiau nei per sekundę, galimybė naudoti skirtingas sankcijų duomenų bazes, galimybė tikrinti politiškai pažeidžiamus asmenis, su jais susijusius fizinius ir juridinius asmenis, valstybės valdomas įmones ir informaciją žiniasklaidos priemonėse, galimybė sprendimą naudoti kaip atskirą paslaugą arba kaip sudėtinę AMLYZE technologinio sprendimo dalį. Daugiau informacijos apie paslaugos modulį: https://amlyze.com/amlyze-launches-in-house-developed-screening-module/


Video nuoroda: https://amlyze.com/amlyze-launches-in-house-developed-screening-module/

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.