Įgyvendinimas – UAB Tag of Joy; idėja – UAB „Idea prima“
„Quadrum“ verslo miestas papildytoje tikrovėje
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.tagofjoy.lt/?dna=8

Kodėl ir kaip?

Papildytos tikrovės (angl. augmented reality) programa išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Norint kuo išsamiau supažindinti su būsimuoju verslo miestu mieste „Quadrum“ (pastatų kompleksu, iškilsiančiu Konstitucijos prospekte priešais Nacionalinę dailės galeriją), buvo sukurtas šio projekto papildytos tikrovės modelis. Jis leidžia patogiai susipažinti su projektu, iš arti tyrinėti būsimojo verslo centro architektūrą, pajusti jo dydį, tūrį, medžiagiškumą. Aplikacija sėkmingai integruojama į kitas komunikacijos priemones: interaktyvios instaliacijos parodose, interaktyvus stendas Tarptautinio Vilniaus oro uosto „Verslo klube“, lankstinukai bei kitos informacinės priemonės. Programą galite atsisiųsti: Apple apps store – https://itunes.apple.com/app/quadrum/id544717009 Google Play – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tagofjoy.quadrum

Kuo išskirtinis?

Tai yra ypač modernus būdas pristatyti būsimo pastato projektą, kartu jis yra lengvai suprantamas ir patogus. Kartu tai yra geras būdas supažindinti su būsimu pastatu ne tik investuotojus, bet ir visus Vilniaus gyventojus.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.