Andrius Rinkevičius
Profittools
2017

Kur galima rasti sprendimą: http://profittools.lt/

Kodėl ir kaip?

Tinkamas atsargų kiekis reikiamoje vietoje ir reikiamu laiku yra kritinė prekybinio verslo užduotis. Naudojant skirtingas ir unikalias paklausos apskaičiavimo metodikas, Profittools atsargų valdymo sprendimas kiekvieną dieną apskaičiuoja optimalų atsargų poreikį kiekvienoje prekių saugojimo vietoje ir paruošia atitinkamus užsakymus tiekėjams. Sprendimas unikalus keliais išskirtiniais bruožais: - Multi-metodinis. Sprendime naudojamos net trys atsargų valdymo metodikos. - Unikalus. Viena iš naudojamų metodikų - unikalus, itin efektyvus ir lengvai valdomas Profittools Slenkančių Buferių algoritmas. - Parametrizuojamas. Kadangi prekės parduodamos skirtingais kiekiais ir intervalais, kiekvienai prekei gali būti parenkamas individualus valdymo parametrų rinkinys. Tai padidina atsargų efektyvumą iki 30%. - Modeliuojamas. Tai leidžia įvertinti ir palyginti skirtas metodikas istorinių duomenų atžvilgiu. - Debesų technologija. Sprendimas pristatomas kaip paslauga mėnesio įmokų pagrindu. Mokama tiek, kiek naudojama. Kaina priklauso nuo kliento apimčių. Nėra ženklių pradinių investicijų, licencinių mokesčių, ilgalaikių įsipareigojimų.

Kuo išskirtinis?

Profittools atsargų valdymo sprendimas organizacijoje sumažina prekių trūkumų kiekį, kas lemia betarpišką pardavimų augimą. Taip pat sumažinamos perteklinės atsargos ir išlaisvinamas apyvartinis kapitalas, kurį galima panaudoti kitoms verslo reikmėms. Be to, sprendimas ženkliai sumažina darbo krūvį, tenkantį atsargas planuojantiems darbuotojams, nes automatiškai atlieką visą analitinį darbą. Ir visa tai atliekama be ženklių pradinių investicijų, mėnesinių įmokų pagrindu už realiai panaudotas darbo apimtis.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.