UAB "ALG Knygynai"
Pegasas.lt
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.pegasas.lt/

Kodėl ir kaip?

Pegasas.lt el. knygynas buvo pradėtas kurti 2012 m. vasarį ir startavo 2012 m. spalio mėnesį. Projektui naudota „OXID eShop Enterprise Edition“ el. komercijos platforma, greta įdiegti individualios knygų paieškos ir užsakymų, SAP integracijos, individualių nuolaidų (nuolaidų sujungimo), skambučių centro ir kiti moduliai. Visi verslo duomenys (knygos, kainos, likučiai sandėliuose bei užsakymai) yra valdomi SAP sistemoje, iš kurios reikalinga informacija surenkama ir pateikiama Pegasas.lt el. parduotuvėje. Papildoma informacija apie knygas – paveikslėliai, aprašymai, autorių duomenų bazė ir pan. – yra apdorojama papildomu įrankiu ir pateikiama XML formatu įvairiems interneto kanalams, taip pat ir Pegasas.lt el. knygynui. Reikalingą informaciją „OXID eShop“ iš įmonės verslo valdymo sistemų automatiškai surenka kartą per dieną arba, esant poreikiui, bet kuriuo metu. Klientų užsakymai iš „OXID eShop“ platformos tolesniam apdorojimui ir išsiuntimui darbuotojus pasiekia realiu laiku. Vieni pagrindinių projekto iššūkių buvo itin lanksčios nuolaidų sistemos, kuri turėjo būti suderinta su fiziniais „Pegaso“ knygynais, kūrimas. Tam standartinio nuolaidų modulio nepakako, tad projektą plėtojusi kompanija NFQ sukūrė unikalų, keletą nuolaidų derinantį sprendimą. Daug dėmesio projekto metu buvo skirta sklandžiai knygų ir autorių paieškai, taip pat el. parduotuvės veiksmingam suderinamumui su SAP sistema. Projekte įdiegtas ir modulis, vartotojui nurodantis, kuriame fiziniame tinklo knygyne galima įsigyti dominančią knygą. Su SAP sistema suintegruoti ir registruotų svetainės vartotojų bei „Pegaso“ kliento kortelių administravimo moduliai.

Kuo išskirtinis?

Pegasas.lt pirkėjams leidžia greičiau rasti ir pigiau įsigyti dominančias knygas, šitaip prisidėdamas prie visuomenės ugdymo. Kartu el. knygynas "neužgožia" fizinių knygynų - priešingai, jis net rekomenduoja pirkėjams, kuriame fiziniame knygyne šiuo metu galima rasti jį dominančių knygų. Visgi 2012 m. spalį startavęs Pegasas.lt per keletą metų planuoja tapti didžiausiu ir lankomiausiu Lietuvos el. knygynu. Pirmųjų projekto veiklos mėnesių rezultatai rodo, kad šie tikslai yra realūs ir pasiekiami.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.