UAB Creative Partner
Pazymetas.lt yra vieninga elektroninė daiktų ID žymėjimo sistema.
2018

Kur galima rasti sprendimą: http://www.pazymetas.lt

Kodėl ir kaip?

Kaip veikia „pazymetas.lt”? „Pazymetas.lt” – tai galimybė visus brangius daiktus susieti su savimi. Priskirti sau ir juos saugoti. Visi daiktai, kurie yra tau vertingi, gali būti pažymėti ir susieti su tavimi per elektroninį paštą ar kitą identifikavimo sistemą. Jei pažymėtą daiktą pamesi, jį radęs asmuo gali suvesti kodą į „pazymetas.lt” sistemą ir parašyti tau privačią žinutę. Tai lengvas ir paprastas būdas komunikuoti. Pavyzdžiui, festivalyje radai pamestus raktus. Ant jų pastebėjai „pazymetas.lt” raktų pakabuką, kuriame matai kodą. Jį suvedi „pazymetas.lt” svetainėje ir gali parašyti raktų savininkui. Žinutė gali būti elementari, kad ir: „labas, radau tavo raktus”. Savininkas, atgavęs sau brangų daiktą, jį radusiam žmogui gali nupirkti mini dovaną ar paslaugą. „Daiktų žymėjimo idėja iki šiol buvo gan siaura. Žmonės dažniausiai žymėdavo savo dviračius ar automobilius. Mes sugalvojome, kad galima pažymėti bet ką. Net ir tuos daiktus, kurie neturi unikalių numerių. Idėja globali. Siekiame, kad visi daiktai būtų kažkam priskirti. Mūsų tikslas – mažinti pamestų daiktų problemą.”

Kuo išskirtinis?

Pazymetas.lt – kas tai? Pazymetas.lt yra elektroninė daiktų žymėjimo sistema, sprendžianti pamestų, pavogtų, rastų daiktų problemą. Apsaugokite savo daiktus Gaukite ir susiekite kodą su sau brangiu daiktu, prisiregistruodami sistemoje saugiu būdu. Radote daiktą Padarykite gerą darbą, praneškite jo savininkui sistemoje išsiuntę tieisoginę žinutę. Nudžiuginkite! Bet kuris sistemos naudotojas NEMOKAMAI gali registruoti savo asmeninius daiktus ir jų kodus (IMEI, ID, Serial). Taip daiktą pažymėdami ir priskirdami savo asmeniui, nuosavybei.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.