EVP International
Paysera mobilioji piniginė
2014

Kur galima rasti sprendimą: App Store, Google Play, www.windowsphone.com

Kodėl ir kaip?

Paysera - tai analogų neturinti mobili piniginė, skirta išmaniesiems įrenginiams su iOS, Android ir Windows Mobile operacinėmis sistemomis. Paysera suteikia galimybę atsiskaityti fizinėse prekybos vietose QR kodais, pervesti pinigus telefono numeriu, el. pašto adresu ar tiesiog netoliese esančiam kitam Paysera naudotojui. Ši funkcija yra visiškai unikali. Veikimo principas pagrįstas naujausiomis inovacijomis, leidžiančiomis išvengti mokėjimo kortelių ir didelių tranzakcijų aptarnavimo mokesčių. Mobiliąją aplikaciją sukūrė Lietuvos įmonė "EVP International" drauge su mobiliųjų aplikacijų kūrėjais "Lemon Labs". Pinigai pervedami akimirksniu. Paysera suteikia galimybę: - sumokėti norimą sumą pasirinkta valiuta draugams ar bet kam kitam; - sumokėti netoliese esantiems žmonėms; - nemokamai ir akimirksniu pervesti pinigus kitiems Paysera naudotojams; - pervedimus apsaugoti slaptažodžiu; - sumokėti už prekes ir paslaugas naudojantis unikaliu QR arba brūkšniniu kodu; - įmokėti grynuosius į savo sąskaitą ir išgryninti pinigus; - matyti netoliese esančius bankomatus ir fizinius prekybos taškus; - mėgautis karinio lygio saugumu; - pervesti pinigus neturint interneto - per SMS; - naudotis daugybe kitų privalumų.

Kuo išskirtinis?

Pakeičia grynuosius ir mokėjimo korteles Nemokama Paprasta naudotis Ergonomiško dizaino Patikima Daugiakalbė (lietuvių, anglų, rusų) Daugiavaliutė (galimybė mokėtis pasirinkta valiuta)


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.