UAB „Interaktyvi reklama“ (Born in idea)
PADANGŲ SPECIALISTAS
2015

Kur galima rasti sprendimą: WWW.PADANGUSPECIALISTAS.LT

Kodėl ir kaip?

Padangų specialistas – vienas didžiausių Lietuvoje padangų prekybos ir priežiūros profesionalų tinklas, kuris siūlo pilną aptarnavimą - nuo padangų įsigijimo iki jų sumontavimo. Projekte pateikiamas didelis padangų asortimentas, kurį yra lengva ir patogu susirasti ir užsisakyti naudojant išsamią bei išvystyta paieškos sistemą. Ši sistema suteikia galimybę ieškoti reikiamų padangų pagal detalius parametrus tiek pagal automobilio registracijos numerį, gamintoją, modelį, pagaminimo metus, tiek pagal pačias padangas. Taip pat tinklalapyje yra integruoti įvairūs atsiskaitymo metodai. Perkant labiausiai patikusią prekę galima išsirinkti montavimą viename iš 68 servisų Lietuvoje. Juos galite atsirinkti pagal kainą, miestą, reitingą ir sandėliavimą. Visi servisai turi išsamius aprašymus su paslaugų kainomis, atsiliepimais, nuotraukomis, darbo laiku bei vieta žemėlapyje. Taip pat projekte yra pateiktas kalendorius, kurio pagalba klientas gali pasirinkti tinkamą dieną ir laiką kada nuvykti, susimontuoti ir atsiimti padangų. Patinkančias padangas taip pat galima ir palyginti pagal visus parametrus bei pasižymėti ir vėliau įsidėti į krepšelį. Dar vienas svarbus privalumas yra tai, kad el. parduotuvė yra pritaikyta tiek išmaniesiems telefonams, tiek plančetėms. (responsive)

Kuo išskirtinis?

• Paieška pagal padangas (matmenys, gamintojas, sezonas); • Paieška pagal automobilio registracijos numerį (numatoma), gamintoją, modelį, pagaminimo metus, variklio tūrį, variklio galią; • Nemokamas prekių užsakymas ir pristatymas; • Atsiėmimas viename iš 68 atstovaujančių servisų bet kuriame Lietuvos mieste; • Kuria kompleksinį sprendimą.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.