NFQ
ONGR
2015

Kur galima rasti sprendimą: www.ongr.io

Kodėl ir kaip?

ONGR pradėta vystyti 2013 m. pradžioje. Per kelerius metus ši sistema pelnė didžiausių Vokietijos e. komercijos milžinų pripažinimą (ONGR naudoja tokie Vokietijos e. komercijos milžinai kaip Kiveda, Yatego, HomeToGo ir daugelis kitų). Ši sistema buvo pristatytą įvairiose IT profesionalams skirtose konferencijose Europoje. ONGR aktyviai domisi ir naudojasi ne tik Lietuvos e. komercija, bet ir globalūs žaidėjai. ONGR yra NFQ Technologies kuriama e. verslo platforma skirta ne tik paspartinanti jau veikiančius e. komercijos projektus, bet ir padeda sukurti naujus. Bet mums svarbiausia, kad tai lietuvių sukurta ir vystoma sistema skirta viso pasaulio el. verslui optimizuoti. Šis projektas yra pateikiamas atviruoju kodu ir prieinamas naudojimuisi nemokamai.

Kuo išskirtinis?

ONGR sprendžia aktualiausias klientų problemas: itin didelių duomenų, vartotojų ir užklausų kiekių apdorojimą ir daug kitų. Kartu e. verslų savininkams ONGR taupo programavimo išteklius, nes ONGR siūlo didelį funkcionalumo (automatinio importavimo, integracijų, statistikos analizės ir kt.) rinkinį. Dėl ONGR suteikiamos greitaveikos šį variklį naudojančios įmonės gali iki keliolikos kartų sumažinti nuomojamų serverių kiekį. ONGR nauda: - optimizuoja svetainių turinčių daug e.turinio greitaveiką - optimizuoja turinio paiešką - gerina pozicijas Google ir kitų paieškos variklių sistemose - ženkliai sumažina serverių naudojimo resursus - leidžia naudotis iššsamiais statistikos ir duomenų analizės įrankiais - optimizuoja kitus procesus, kurių optimizavimas dažnai atrodo neįmanomas Patrauklu, nes: - nes sistema gerai palaikoma, prie jos dirba aukščiausios kvalifikacijos NFQ Technologies programuotojai ir techniniai dievai - kasdien išleidžiami saugumo, greitaveikos ar naujo funkcionalumo paketus - pažangus metodologijų rinkinys


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.