Ondato
Ondato OS
2022

Kur galima rasti sprendimą: https://ondato.com/

Kodėl ir kaip?

„Ondato OS“ – padeda pažinti ne tik fizinį bet ir juridinį asmenį, atlikti patikrinimus įvairiuose registruose ar sankcijų sąrašuose, tačiau ir nustatyto tolimesnį periodinį stebėjimą, įvertinti kliento rizikos laipsnį. Vienas iš pagrindinių Ondato OS privalumų yra - visapusiškas KYC (pažink savo klientą) procesų automatizavimas, kuris padeda verslams dvigubai sumažinti išlaidas ir rankinį darbą. Tad verslas gali sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą, kuria užsiima. Kitas išskirtinumas yra tai, kad Ondato OS gali būti pritaikytas prie kiekvieno verslo modelio ir rizikos lygio.

Kuo išskirtinis?

„Ondato OS“ sukuria naują ir visapusį požiūrį į KYC (pažink savo klientą) valdymą, kuris apibrėžia naują technologijų kategoriją, integruojančią visus KYC ir AML įrankius bei paslaugas į vieną sistemą, tam, kad įvairios įmonės, galėtų saugiai aptarnauti savo klientus. Įmonė naudoja daugybę skirtingų technologijų, tokių kaip biometrinių duomenų nuskaitymas, dokumentų klastojimo tikrinimas (Spoofing detection), taip pat nuolat tikrina informaciją įvairiuose registruose, juoduosiuose sąrašuose, sugeba įvertinti rizikos laipsnius - visa tai suteikia galimybę nustatyti asmens tapatybę ir patvirtinti jos tikrumą. Taip pat, ne mažiau svarbu yra palaikyti informacijos aktualumą ir nuolat ją atnaujinti. Vietoje rankinio darbo, “Ondato” sprendimai leidžia automatizuoti šiuos procesus ir palaikyti informacijos tikslumą visą vartotojo gyvenimo laikotarpį, neskiriant tam papildomo darbo.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.