Lena Thienel, Darius Lukauskas
Omporiu
2015

Kur galima rasti sprendimą: lt.omporiu.com

Kodėl ir kaip?

Galimybė, turint minimalias kompiuterines išmanymo žinias, susikurti ir valdyti savo internetinę parduotuvę. Pagrindinės funkcijos: Debesų kompiuterija: automatiškai leidžia augti bei plėstis; automatiškai prisitaiko prie kliento buvimo vietos; automatiškai užtikrina aukščiausią našumą ir prieinamumą. Greitas produktų suvedimas: pakartotinai naudoja esamus duomenis; kuo daugiau produktų tuo greičiau jie suvedami į sistemą; Prekių pristatymų modeliavimas: automatiškai sukuriamos pristatymo zonos; automatiškai nustatomi pristatymo terminai pagal pasirinktus kriterijus; automatiškai paskaičiuojamos pristatymo išlaidos; automatiškai sukuriami prekių krepšeliai, mažinantys pristatymo išlaidas. Inventoriaus kontrolė: automatinis pranešimas apie prekės užsakymą; automatiškai valdomos prekių atsargos sandėlyje realiu laiku; automatiškai kasdien daromos atsarginės duomenų kopijos. Apmokėjimai: per PayPal, be registracijų ar formų pildymo; išmokos už prekes tiesiai į savo PayPal sąskaitą; išsami informacija apie kiekvieną užsakymą. Kitos funkcijos: mobiliesiems pritaikytas dizainas; parduotuvė lengvai randama didžiosiose paieškos sistemose; galimybė talpinti savo naujienų straipsnius.

Kuo išskirtinis?

Galimybė prekiauti internetu visame pasaulyje. Atsidaryti savo internetinę parduotuvę per kelias minutes; Neribotas verslo plėtimas; Nereikalauja didelio interneto greičio; Programa automatiškai palaiko visas produktų variacijas; Automatinė duomenų apsauga; Domenas Jūsų nuosavybė.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.