App Camp ir Omnitel
Omnitel Mobilus Kinas
2013

Kur galima rasti sprendimą: play.google.com/store/apps/details?id=lt.appcamp.namukinas

Kodėl ir kaip?

Omnitel Mobilus Kinas - programėlė, su kuria Omnitel vartotojai gali pirkti filmus naudodami planšetinį kompiuterį. Ši aplikacija yra įdiegiama į kiekvieną Omnitel salonuose įsigyjamą planšetinį kompiuterį, o pirmus pusę jos gyvenimo metų kiekvienas šių vartotojų gavo po šešis nemokamus filmus! Tai yra pirmas lietuvoje legalus būdas įsigyti, atsisiųsti ir žiūrėti filmus naudojantis išmaniuoju įrenginiu.

Kuo išskirtinis?

Planšetiniai kompiuteriai yra itin patogūs filmų žiūrėjimui, tačiau iki šiol nebuvo patogių ir legalių būdų tai daryti. O su Omnitel Mobilus Kinas programėle, vartotojai tai gali padaryti labai paprastai ir pigiai. Visi filmai yra atsiunčiami tiesiai į planšetinį kompiuterį, todėl vėliau juos galima žiūrėti net neprisijungus prie interneto, pavyzdžiui mašinoje ar gamtoje.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.