My iQ live
My iQ live
2015

Kur galima rasti sprendimą: www.myiqlive.com

Kodėl ir kaip?

1)Atsidarote „My iQ live“ ir skenuojate QR koduką arba pasiūlymuose pasirinkate, kur norite gauti / panaudoti PVA taškus 2) Sulaukiate sąskaitos ir patikrinate, ar ji teisinga ir pagal nurodymus atliekate apmokėjimą. Pažiūrėkite, kiek gavote PVA taškų ;) Jūsų mokėjimas yra visiškai saugus. 3)Kai jau turite PVA taškų :Naršykite po pasiūlymų kategorijas, skiltyje „Mano PVA“ stebėkite, kiek turite taškų ir ką jau galite už juos įsigyti.

Kuo išskirtinis?

Kuo puiki My iQ live? Tai išmanioji programėlė, kuri leidžia Vartotojui, išleidžiant pinigus, rasti patrauklius pasiūlymus ir gauti pridėtinės vertės atlygį (PVA). Paprasčiau kalbant, galime ne tik kaupti centus prekybos centrų kortelėse, bet ir rinkti daug didesnes, motyvuojančias sumas bei jas išleisti kur panorėję – nuo pyragaičio puikiame restorane iki egzotiškos kelionės į Kanarų salas. Kasdien naudojantis ir atsiskaitant per My iQ Live“, galite net nepajusti, kaip prikaupsite pakankamai taškų ir galėsite jais atsiskaityti už visą ar dalį prekės/paslaugos. Taigi: *Gauni atlygį *Stebi bei planuoji savo išlaidas *Gauni specialius pasiūlymus *Siunti draugams staigmenas: PVA taškus ir dovanas * Išlaisvini savo piniginę nuo daugybės nuolaidų kortelių!


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.