„Danske Bank“
Mobilūs mokėjimai
2014

Kur galima rasti sprendimą: www.danskebank.lt/mobilus-mokejimai

Kodėl ir kaip?

Naudojantis mobiliųjų mokėjimų paslauga, pavedimai atliekami SMS žinutės greičiu ir nemokamai, išmaniojo telefono aplikacijoje suvedus reikiamą sumą ir gavėjo telefono numerį. Mobiliaisiais mokėjimais galima ne tik pervesti pinigus, bet ir siųsti jų užklausą, nurodant pageidaujamą sumą – lėšas pervesti turinčiam asmeniui tereikia telefone paspausti patvirtinimo mygtuką. Mokėjimų saugumas ir patikimumas papildomai užtikrinamas pasirašant operacijas PIN kodu ir suteikiant vartotojui galimybę pačiam nusistatyti operacijų limitus. Šis technologinis sprendimas rinkoje neturi analogų, nes iki šiol egzistavę atsiskaitymai mobiliaisiais telefonais turėjo savotišką kliūtį – išankstinį sąskaitos papildymą (angl. prepaid), kurio neatlikus pervedimai yra neįmanomi. „Danske Bank“ mobilieji mokėjimai atliekami tiesiogiai tarp banko sąskaitų, todėl išankstinis sąskaitos papildymas yra nereikalingas, o gautomis lėšomis galima iš karto lengvai naudotis: atsiskaityti prekybos vietose kortele, išgryninti bankomate, ar atlikti kitus veiksmus su pinigais banko sąskaitoje.

Kuo išskirtinis?

Lietuvoje panašios paslaugos veikia tik išankstinio apmokėjimo (angl. prepaid) principu, o pavedimai nėra atliekami realiu laiku tarp banko sąskaitų. Virtualios sąskaitos papildomos pinigais iš banko sąskaitos ir tuomet jais galima disponuoti. Esminis ir pagrindinis „Danske Bank“ paslaugos pranašumas yra tai, kad pinigai pervedami tarp banko sąskaitų ir jais galima iškart disponuoti, o pats mobilus mokėjimas nieko nekainuoja.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.