UAB "Interactio"
Mobili sistema Interactio.io
2016

Kur galima rasti sprendimą: www.interactio.io

Kodėl ir kaip?

Interactio transliuoja garsą į dalyvių mobiliuosius telefonus. Vertėjas šiuo metu vis dar salėje, jo mikrofonas prijungtas prie kompiuterio, o dalyviai klauso vertimo per savo išmaniuosius telefonus arba planšetes.

Kuo išskirtinis?

Tokia sistema padeda sutaupyti iki 80% dabar patiriamų vertimo įrangos kaštų, leidžia įtraukti tuos, kurie ne visiškai supranta pranešimų pagrindinę kalbą (tautines mažumas) bei tuos, kurie turi klausos negalią (transliuojant ir originalų garsą). Reikia mažiau personalo, nes nėra įrangos, kurią reiktų išdalinti bei surinkti, dalyviams lengviau pradėti klausyti vertimo, nes nereikia nešiotis įrangos, tie, kurie klauso vertimo/originalaus garso savo telefone, nėra diskriminuojami, nes gali klausyti garso, naudodami savo mažas neišsiskiriančias ausines.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.