micapass
micapass
2023

Kur galima rasti sprendimą: https://app.micapass.com

Kodėl ir kaip?

Remiantis globaliomis FTAF rekomendacijomis, 2023 m. gegužės 31 d. ES patvirtino kriptoturto rinkos dalyviams skirtą reglamentą, apibrėžiantį naujus AML/CTF reikalavimus. Šiuo metu rinkoje egizstuojantys pinigų plovimo prevencijos įrankiai technologiškai nėra tinkami decentralizuotiems kriptoturto rinkos dalyviams, kurių paslaugų teikimas yra visiškai automatizuotas ir veikiantis tik blokų grandinėse. Micapass sprendžia šią problemą kurdamas automatizuotą pinigų plovimo prevencijos protokolą / įrankį decentralizuotiems kriptoturto rinkos dalyviams.

Kuo išskirtinis?

Micapass, pasitelkiant skaitmeninės tapatybės principus, įgalina galutinius decentralizuotų kriptoturto paslaugų naudotojus valdyti KYC/AML įrodymus išlaikant jautrių duomenų privatumą blokų grandinėje.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.