UAB MELP
MELP darbuotojų naudų valdymo platforma įmonėms
2022

Kur galima rasti sprendimą: https://melp.com/

Kodėl ir kaip?

MELP sprendimas susideda iš online platformos darbdaviams ir mobilios programėlės darbuotojams. Darbdaviai sistemoje gali patalpinti visas savo turimas naudas naudodamiesi naudų registru ir paruoštais šablonais, priskirti naudas darbuotojų grupėms arba asmeniškai, įjungti/išjungti arba leisti rinktis naudas vienu mygtuko paspaudimu, komunikuoti naudas visiems darbuotojams ar atskiroms komandoms, leisti patiems įsigyti norimas naudas iš prekyvietės (marketplace) pagal suteiktą limitą. Analitika pateikia faktinį naudų pasiskirstymą bei kaštus įmonėje norimais pjūviais. Mobilioje programėlėje darbuotojai mato visas darbdavio jiems suteikiamas naudas ir investiciją į jas, detalius aprašymus dėl naudojimosi bei nuorodas, gauna žinutes susijusias su naudomis, gali įsigyti milijonus prekių iš online parduotuvių pasinaudodami dovanų kuponais, kuriuos gauna programėlės prekyvietėje, naudojąsi darbdavio suteikiamomis nuolaidomis.

Kuo išskirtinis?

Tik 12% pasaulinių naudų valdymo platformų siūlo mobilias programėles, dauguma platformų pasiekiamos tik interneto tinklapiuose. Programėlė pritaikyta lokaliom komandom - ji jau išversta į 23 kalbas ir pagal tai užima antrą vietą pasaulyje tarp skaitmeninių naudų platformų. Platforma apjungia ir SaaS (software-as-a-Service) funkcionalumą, kuriuo padeda sudėti sistemoje visas jau turimas darbuotojų naudas, leisti jas rinktis ir naudoti, ir Marketplace funkcionalumą - leidžiantį darbuotojams patiems laisvai rinktis norimas naudas per dovanų čekių įsigijimą tiesiog programėlėje. Sistema jau integruota su 6 tarptautinėm ir vietinėm sistemom (HR valdymo programos, dovanų čekių tiekėjas, MS operacinė sistema) - siekiame integruoti šimtus skirtingų tiekėjų ir tapti "integratoriumi" HR pasaulyje, kad vartotojo patirtis būtų nuosekli, o duomenys judėtų greitai ir sklandžiai. Patogi ir intuityvi vartotojo sąsaja leidžianti užsakyti norimą naudą, kaip užsakomas maisto pristatymas / galimybė naudoti bet kokio dydžio įmonei / lankstumas pritaikant įmonės poreikiams (neribotas darbuotojų požymių kiekis, neribotas darbuotojų grupių kiekis, neribotas naudojamų komunikacijos kalbų kiekis ir kt).


Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=3_ZDkCIxEYs

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.