Mark ID
 Kvalifikuoto elektroninio parašo sprendimas „Mark Sign“
2024

Kur galima rasti sprendimą: www.marksign.lt

Kodėl ir kaip?

„Mark Sign“ sprendimas gimė iš poreikio greičiau ir patogiau pasirašyti dokumentus. Būdami „Era Capital“ grupės nariai iš nedidelio projekto greitai išaugome į startuolį, kurio paslaugas išbandė ir sėkmingai naudoja įvairių sektorių verslai. „Mark Sign“ sprendimo integracija padeda sumažinti dokumentų apdorojimo klaidų skaičių net 90 proc., sutrumpina dokumentų pasirašymo laiką nuo 7 dienų iki kelių valandų ir yra vienas paprasčiausių bei reikšmingiausių žingsnių įmonėje tvarumo link.

Kuo išskirtinis?

Daugybė priemonių patvirtinti tapatybę. Pasirašykite dokumentus iš bet kurios pasaulio vietos patogiu metu su kvalifikuotu Smart-ID, Mobile-ID, LT ID, ZealiD, SimplySign, USB laikmena ar lustinėmis kortelėmis. Juridinę teisę turintys parašai. Įdiegę pažangius įrankius ir vadovaudamiesi griežtais ES eIDAS reglamento reikalavimais, sukūrėme sprendimą, su kuriuo pasirašyti dokumentai yra lygiaverčiai pasirašytiems ranka. Organizacijos stiliaus pritaikymas. Siųskite dokumentų pasirašymo laiškus ir priminimus su savo prekės ženklo spalvomis bei logotipu.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.