UAB "New Vision Baltija"
Lwallet – mobili lojalumo kortelių piniginė
2014

Kur galima rasti sprendimą: www.lwallet.lt/

Kodėl ir kaip?

Nepatogu nešiotis visas lojalumo korteles piniginėje? Eidami į parduotuvę pamirštate jas pasiimti? Nuo šiol į Lwallet galite „susidėti“ turimas dalyvaujančių prekybininkų lojalumo korteles, bet kada peržiūrėti pardavėjo pasiūlymus ir pirkinių istoriją, bei dalintis kortelių privalumais su savo šeimos nariais. Jei dar neturite lojalumo kortelės, Lwallet galite gauti ir naujas dalyvaujančių prekybininkų lojalumo korteles. Tai inovatyvus žingsnis lojalumo programų plėtroje. Veikimo principas - labai paprastas. Vartotojas nemokamai atsisiunčia programėlę iš Lwallet internetinio puslapio ar mobilios aplikacijų parduotuvės telefone. Tapti programėlės registruotu vartotoju galima vos keliais spustelėjimais per Facebook paskyrą arba susikuriant atskirą Lwallet naudotoją. Visos taikomos nuolaidos ir kaupiami lojalumo taškai virtualioje lojalumo kortelėje atitinka tai, kas siūloma plastikinės kortelės turėtojams. Norint panaudoti lojalumo kortelę apsipirkimo metu, tereikia programėlėje esančiu QR skeneriu nuskenuoti šalia kasos esantį QR kodą.

Kuo išskirtinis?

Nereikia nešiotis daugybės plastikinių lojalumo kortelių. Be to, Lwallet naudotojas užtikrintas, kad visada kortelę turi su savimi. Programėlė leidžia dalintis lojalumo kortele ir šios privalumais, suteikiamomis nuolaidomis su šeimos nariais; bet kuriuo metu sužinoti savo pirkinių istoriją konkrečiame prekybos tinkle; išsirinkti dominančius pasiūlymus, atsisakant neaktualių siuntimo. Prekybininko pasiūlymai visada prieinami – Lwallet aplinkoje galima peržiūrėti dominančias akcijas ir pasiūlymus bet kada ir bet kur; dalintis aktualiais pasiūlymais su draugais, naudojant programėlę. Be to, nebėra poreikio gaišti laiką pildant popierines anketas lojalumo kortelei gauti – Lwallet aplinkoje pakanka tik vieną kartą suvesti duomenis. Tuo tarpu prekybininkams Lwallet suteikia galimybę efektyviau ir tikslingiau komunikuoti su savo pirkėjais, optimizuoti rinkodaros kaštus, sumažinti išlaidas, skirtas plastikinėms lojalumo kortelėms platinti ir administruoti. Pasinaudojant naująja sistema sukuriamas abipusis ryšys tarp pirkėjo ir pardavėjo – pirkėjas, naudodamasis aplikacija, gali vertinti prekybininko pasiūlymus, ištrinti nepatikusius, dalyvauti apklausose, išsakyti savo nuomonę ir pastabas.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.