Ad Fingers ir LRytas.lt
Lrytas.lt skaityklė
2013

Kur galima rasti sprendimą: https://apps.facebook.com/lrytaslt/

Kodėl ir kaip?

Lrytas.lt yra naujienų portalas, kuriame vartotojai gali nemokamai skaityti naujienas, žiūrėti video reportažus, rašyti komentarus ar dalintis su kitais. Lrytas.lt skaityklė – pirmoji naujienų skaityklė socialiniuose tinkluose Lietuvoje. Skaityklė puikiai užpildė nišą, atsiradusią rinkoje paplitus socialinių tinklų naudojimui tarp vartotojų . Nemaža dalis potencialių skaitytojų, skaito tik tas naujienas, kurias jiems rekomenduoja draugai ir pažįstami. Tuo tarpu patys retai ateina į naujienų portalus skaityti naujienų. Facebook aplikacija lrytas.lt skaityklė įgalino vartotojus draugų tarpe platinti lrytas.lt straipsnius. Vartotojo perskaitytas straipsnis veikia kaip rekomendacija draugams ir net vartotojai, paprastai neskaitantys straipsnių, skaito straipsnius skaityklėje ir naujienų portale. Lrytas.lt, draugų ir rekomendacijų pagalba perkėlė tiesiai į Facebook naujienų srautus ir leido straipsniams organiškai sklisti naujienų sraute. Lrytas skaityklė yra platforma, kuri efektyviai išnaudoja Facebook socialinį tinklą ir vartotojų tarpusavio ryšius svarbiausių naujienų sklaidai tarp vartotojų. Skaityklės pagalba vartotojai lengvai randa aktualią informaciją ir gali rekomenduoti aktualius straipsnius. Prie aplikacijos prisijungė virš 600 tūkstančių vartotojų, kas yra 51% visų Facebook tinkle esančių Lietuvos vartotojų. Daugiau nei pusė šių vartojų (330 tūkst) skaitykle naudojasi reguliariai. SocialBakers.com duomenimis, Lrytas.lt skaityklė pateko tarp TOP 300 Facebook aplikacijų pasaulyje.

Kuo išskirtinis?

LRytas skaityklė yra papildoma platforma, kuri efektyviai išnaudoja Facebook socialinį tinklą ir vartotojų tarpusavio ryšius svarbiausių naujienų sklaidai tarp vartotojų.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.