ONDATO
Klientų ir verslo identifikacijos sprendimai
2019

Kur galima rasti sprendimą: https://ondato.com/

Kodėl ir kaip?

„Ondato“ KYC – verslui skirta kompleksinė informacijos apie fizinius (angl. KYC - Know Your Customer) ir juridinius asmenis platforma, grindžiama masyvių duomenų (angl. Big Data) analitika ir dirbtinio intelekto (AI) sprendimais. “Ondato” sprendimas unikalus tuo, kad bene pirmasis išnaudoja visą rinkinį sparčiausių, lanksčiausių bei tiksliausių biometrikos, nuotolinės foto ir vaizdo identifikacijos bei klientų patikimumo patikros įrankių, nepriklausomai nuo kliento buvimo vietos. „Ondato“ sprendimo išsiskirtinumai: bankinio lygio saugumas, nacionalinių / tarptautinių dokumentų duomenų bazių prieiga, lengva integracija ir 100% lankstumas procesuose.

Kuo išskirtinis?

"Ondato" sprendimas, padeda finansinėms institucijoms atitikti reguliavimo reikalavimus klientų identifikacijos proceso metu. Identifikacija yra patraukli tuo, kad ji gali vykti 2 būdais: Foto arba Video. Sprendimo unikalumas - tas pats veikimo modelis pritaikytas Fiziniams ir Juridiniams asmenims (tinka verslui ir žmogui). Ondato identifikacijos sprendimas lengvai integruojamas (per 2 darbo dienas) ir pritaikomas prie kliento sistemos, dizaino ar kitų sprendimų.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.