Vytenis Pakėnas
isLucid
2021

Kur galima rasti sprendimą: https://islucid.com/

Kodėl ir kaip?

Prisijungia prie konferencinių pokalbių (šiuo metu MS Teams aplinkoje) ir verčia balsą į tekstą, o tekstą leidžia išsaugoti kaip užduotis jau egzistuojančiose užduočių valdymo platformose. IsLucid suteikia prieigą po susitikimo tvarkyti šią balsu išreikštą informaciją, parsisiųsti minutes, pilną transkriptą ar kurti naujas užduotis.

Kuo išskirtinis?

Šiuo metu MS Teams aplinkoje nėra analogiškų sprendimų, leidžiančių skirti visą dėmesį pokalbio sekimui, dalyvavimui jame, neskiriant laiko užrašų vedimui. Kitose platformose taip pat nėra mums žinomų sprendimų, kurie turėtų pilnas integracijas su skirtingomis užduočių valdymo sistemomis, prisitaikytų prie natūralios žmonių verbalinės komunikacijos ir tai atliktų tame pačiame lange, kur vyksta pokalbis realiu laiku. Savo klientams taupome laiką užduočių valdymui bei suteikiame galimybę užfiksuoti daugiau detalių geresniam projektų įgyvendinimui, galimybes pardavimų skatinimui ir mažiname paskesnių susitikimų detalių tikslinimui skaičių. Visą šitą siūlome nekeičiant įprasto pokalbio formato.


Video nuoroda: https://islucid.wistia.com/medias/bp8orn37ga

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.