UAB Soundest
IQ Polls
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.iqpolls.com, www.iqpolls.ru

Kodėl ir kaip?

IQ Polls pirmą kartą buvo pristatyta Davos tarptautiniame komunikacijos forume „Communication on Top“ kaip interaktyvi priemonė konferencijų organizatoriams. Šis auditorijos apklausos įrankis yra paruoštas taip, kad pranešėjai galėtų nesunkiai bendrauti su auditorija pasitelkdami balsavimą išmaniaisiais įrenginiais. Veikimo principas: IQ Polls internetiniame puslapyje sukuriamas klausimynas ir atsakymų variantai, kurie vėliau pateikiami auditorijai, taip pat pasirenkamas apklausos atvaizdavimo būdas. Paruoštas klausimynas įtraukiamas į pranešėjo skaidres ir reikiamu metu pateikiamas klausytojams, kurie, norėdami išreikšti savo nuomonę, gali balsuoti mobiliu telefonu, planšetiniu ar nešiojamu kompiuteriu nuskanuodami pateiktą QR kodą arba apsilankydami IQ Polls internetinėje svetainėje ir įvesdami klausimo ID. Visų balsavusiųjų rezultatai realiu metu atsiranda prezentacijoje, tad pranešėjas gali iš karto apibendrinti gautus rezultatus ir juos interpretuoti.

Kuo išskirtinis?

Ši paslauga - tai pagalba konferencijų organizatoriams, lektoriams, mokymų vedėjams ir visiems, kurie dažnai rengia pristatymus ir nori bendrauti su publika, ją įtraukti į pranešimą. Pranešėjas naudodamasis IQ Polls gali užduoti klausimus auditorijai ir kartu su ja spręsti problemas, diskutuoti ir gauti atsakymus realiu metu. Taip pat, IQ Polls suteikia galimybę gauti auditorijos kontaktus ir vėliau pasidalinti pristatoma medžiaga ar kita informacija.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.