UAB SONO LT
Informacinė sistema skaitytojams ir leidėjams naujosknygos.lt
2015

Kur galima rasti sprendimą: www.naujosknygos.lt/

Kodėl ir kaip?

Sistema naujosknygos.lt yra orientuota į tris pagrindines vartotojų grupes – Lietuvos skaitytojus, leidėjus bei projekto klientus. Skaitytojai ir leidėjai sistemoje gali sekti visas Lietuvoje išleidžiamas ir išleistas knygas, patogiai vartyti ir filtruoti reikalingą informaciją. Leidėjai šią informaciją gali redaguoti ir kaupti šiuolaikišką savo išleistų knygų duomenų bazę. naujosknygos.lt didmeninio knygų platinimo paslaugos klientams (leidėjams) sistemoje yra integruotos funkcijos, kurių dėka jie gali sekti platinamų knygų pardavimus, juos filtruoti pagal dienas, mėnesius, vietą, tinklus, matyti jų paskirstymą po prekybos taškus, peržiūrėti su prekėmis atliktus rinkodaros veiksmus, prekių išdėstymą ir atliktus prekių priežiūros veiksmus prekybos vietose. Integruotas el. knygų platinimas leidžia klientams stebėti momentinius knygų pardavimus el. knygų parduotuvėse.

Kuo išskirtinis?

Skaitytojai lengvai gali surasti pagrindinę informaciją apie ieškomą knygą, sekti mėgstamų leidyklų pasiūlą, vertinti ir dalintis savo nuomone apie knygas. Leidėjams naujosknygos.lt yra patogus įrankis, leidžiantis turėti informaciją apie savo asortimentą vienoje vietoje bei knygų pasiūlai ir paklausai Lietuvoje vertinti. naujosknygos.lt klientams sistema yra nepamainomas įrankis, suteikiantis 100% informacijos apie platinamų knygų judėjimą.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.