Paysera LT
Įmokų internete surinkimo įrankis Checkout
2020

Kur galima rasti sprendimą: https://www.paysera.lt/v2/lt-LT/imoku-surinkimas-svetaineje

Kodėl ir kaip?

"Checkout" lengvai integruojamas tiek el. parduotuvėse su baziniais funkcionalumais, tiek didžiausiose interneto prekybos platformose. Paprasčiausias būdas pradėti naudoti "Checkout" yra įsidiegti įskiepi (angl. plugin) į savo tinklapį. "Paysera" yra sukūrusi įskiepius beveik 20-ai populiariausių el. komercijos platformų - "WordPress", "Shopify", "Magento", "Joomla", "Wix" ir kitoms. Įsidiegti įskiepį galima savarankiškai arba su minimalia programuotojo pagalba, todėl šis sprendimas patogus ir greitas smulkioms ir vidutinėms parduotuvėms. Didesni rinkos žaidėjai renkasi programuotojų atliekamą integraciją per programų sąsajas (API). 90-yje procentų Lietuvos el. parduotuvių naudojamas įrankis padėjo sušvelninti karantino poveikį prekybininkams, kai fizinės parduotuvės buvo uždarytos arba dar negalėjo veikti pilnu pajėgumu. Nuolat tobulinamą ir atnaujinamą įrankį vien karantino metu integravosi daugiau nei 1.000 naujų el. parduotuvių, o bendras įrankį naudojančių prekybininkų skaičius viršijo 12.000. Karantino metu taip pat buvo sukurta "Checkout" modifikacija, kuri padėjo įmokas už parduotas prekes ir paslaugas gauti šimtams prekybininkų, kurie nekūrė savo el. parduotuvių, bet ėmė prekiauti per „Marketplace“ principu paremtas prekybos platformas - Pigu.lt, Varle.lt.

Kuo išskirtinis?

• Paprasta ir greita integracija tiek pradedantiems prekybą internete, tiek didžiausiems prekybininkams. • Prekybininkui nereikia atskirai pasirašinėti sutarčių su visais bankais ar mokėjimo kortelių operatoriais atskirai - visus mokėjimo būdus klientas gauna iš vienų rankų. • Prekybininkams sudaryta galimybė rinkti įmokas, naudojant mokėjimo iniciavimo paslaugą (angl. payment initiation service), kurios komisiniai mokesčiai yra kelis kartus mažesni nei bankų siūlomo apmokėjimo per “banklink“ atveju. • Pirkėjo atliktas mokėjimas nedelsiant įskaitomas į prekybininko sąskaitą. • Smulkiausi prekybininkai, kurie neturi el. parduotuvės, taip pat gali naudotis įmokų surinkimo funkcija, kuri leidžia suformuoti mokėjimo nurodymą ir išsiųsti pirkėjui jį el. paštu. • Paysera konsultacijų centras konsultuoja el. parduotuvių atstovus penkiomis kalbomis - lietuvių, latvių, estų, anglų ir rusų.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.