IGNITIS
Ignitis OneClick
2021

Kur galima rasti sprendimą: https://ignitis.lt/lt/nepriklausomo-tiekimo-kainos

Kodėl ir kaip?

Mūsų sprendimo paslaptis primityviai paprasta – atimti visą nemalonų darbą iš klientų ir jį padaryti patiems. O jei tiksliau – duoti padaryti sistemai. Žmogui tereikia prisijungti prie sistemos autorizuotais būdais (pavyzdžiui, per e-banką) ir viskas. Rimtai! Sistema nekilnojamojo turto registre patikrins ir pateiks žmogui priklausančių objektų sąrašą, pažiūrės esamą elektros sunaudojimą objekte ir net patikrins elektros skaitliuko konfigūraciją. O tada tiesiog pasiūlys optimaliausią elektros planą. Belieka keli pelės paspaudimai, kurie trunka vos 5 minutes (kontaktinių duomenų sutikrinimas ir sutarties pasirašymas). Kai pagalvoji, iš tikrųjų viskas turėtų būti taip paprasta ir veikti tokiu būdu.

Kuo išskirtinis?

Automatizacija. Nors internete yra daug elektros kainos skaičiuoklių, tačiau daugelis jų turi vieną labai didelį trūkumą – žmogui reikia visą informaciją suvesti pačiam. Tik ne Ignitis sistemoje! Mūsų sprendimas: - surenka kliento duomenis iš skirtingų šaltinių ir supildo į laukelius už klientą; - apskaičiuoja klientui palankiausią planą pagal jo realų elektros suvartojimą; - apsaugo klientą nuo permokėjimo. Klientui pasirinkus nepalankų jam planą, sistema iškart jį įspėja. Masinis pritaikymas. Sistema tokia paprasta, kad tinka tiek niekada nemokėjusiems internetu, tiek jauniems naujakuriams, tiek senjorams. Tai patvirtina skaičiai – sprendimu jau pasinaudojo beveik 100 tūkst. klientų! Tikimės, kad bendrai juo pasinaudos iki 0,5 mln. arba beveik 20% Lietuvos gyventojų. Draugiškumas ir patogumas. Čia vėl už mus leisime kalbėti skaičiams. Bendras sutarčių pasirašymo NPS rodiklis (klientų pasitenkinimas) siekia beveik 70%. Sutaupytas laikas. Sutarties pasirašymas telefonu gali trukti 7-10 minučių, kelionė į klientų aptarnavimo centrą – bent pusvalandį. Pasirašymas internetu – vos 5 minutes. Įsivaizduokite kiek minučių sutaupys 0,5 mln. gyventojų. Taigi mes sakome paprastai – sukūrėme sprendimą, kuris gali sutaupyti pusę milijono pusvalandžių. Ir po sutarties pasirašymo grąžinti džiaugsmą į žmonių akis ir lūpas.


Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=FcKdcTHEA9c

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.