Greet menu, UAB
Greet
2023

Kur galima rasti sprendimą: www.greet.menu

Kodėl ir kaip?

Niekas nemėgsta laukti! Ypatingai, kuomet esame alkani restorane. Dažnu atveju mums tenka laukti kol gausime meniu, galėsime pateikti užsakymą, galiausiai kol turėsime galimybę apmokėti sąskaitą. Visa tai sukelia klientų nepasitenkinimą, lėtą restorano staliukų rotaciją bei prarastas pajamas. Būtent šią maitinimo vietų neefektyvumo problemą Greet ir sprendžia!

Kuo išskirtinis?

Greet visapusiškai padeda restoranams skaitmenizacijos procese. Visų pirma, naudojant Greet sistemą, restoranams nebereikia spausdinti popierinių meniu, jų keisti, kuomet reikia atlikti atnaujinimus - visa tai gali būti atliekama kelių mygtukų paspaudimu. Viskas yra paremta vienu QR kodu, bet kurį svečias gali pasiekti išmanų meniu, suformuoti užsakymą ir išsiųsti jį tiesiai į restorano kasos aparatą, taip pat patogiai apmokėti sąskaitą mobiliuoju telefonu bei palikti arbatpinigių aptarnaujančiam personalui. Apmokėtas užsakymas virtuvę pasiekia per rekordinį greitį: 15 sekundžių, tiek pakanka nuo meniu atidarymo, iki momento kuomet virtuvė pradeda ruošti svečių užsakymą. Tai yra skaitmeninis proveržis restoranų industrijoje. Anksčiau rinkoje egzistavo skirtingi produktai, leidžiantys palikti arbatpinigių arba peržiūrėti restorano meniu, tačiau Greet apjungė daugybę skirtingų funkcijų į vieną platformą, per kurią svečias savarankiškai gali atlikti visus šiuos veiksmus. Greet sprendimu naudojasi daugiau nei 150 restoranų, kavinių, barų, viešbučių bei sporto arenų Lietuvoje, kiekvieną savaitę prisijungiant naujiems naudotojams. Kalbant apie svečius - jų Greet aptarnavo jau virš 950 tūkstančių!


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.