Marius Repečka, Ugnė Palionytė, Jevgenij Polonis, Justas Maziliauskas
GoRamp
2019

Kur galima rasti sprendimą: https://goramp.eu/

Kodėl ir kaip?

Inovatyvi, logistikos profesionalų sukurta sistema, optimizuojanti darbą tarp siuntėjų ir vežėjų. Visa įmonės komunikacija saugoma ir talpinama debesyje, kur realiu laiku įmonės atlieka pirkimus. Taip eliminuojami visi komunikaciniai įrankiai (emeilai, skype, WhatsApp ir tt.). Informacijos pilnumas ir atsekamumas nebėra priklausomas nuo žmogiškųjų resursų. Dokumentacija, susirašinėjimai, siuntų informacija ir t.t. saugoma vienoje vietoje.

Kuo išskirtinis?

Sprendimas pritaikytas mažoms bei vidutinėms įmonėms, kurios PAGALIAU (:)!) irgi turi galimybę dirbti greičiau, patogiau ir turėti pilną atsekamumą. Jokių didelių investicijų ar ilgų diegimo procesų. Darbą galima pradėti vos per 10min! Sistema leidžia dalintis informacija su trečiomis šalimis (pvz. muitinė) be jokių papildomų laiškų siuntinėjimo. Viskas vienoje vietoje!


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.