GETSHOPIN
GETSHOPIN
2015

Kur galima rasti sprendimą: www.getshopin.com

Kodėl ir kaip?

Technologijų ir interneto verslo specialistai susibūrė į GETSHOPIN komandą su viena vizija – padaryti e-komercijos verslą lengvą, malonų ir prieinamą kiekvienam. Mes vystome profesionalią e-parduotuvių kūrimo ir valdymo platformą, kurios dėka kiekvienas norintis turėti el. prekybos verslą – gali tai padaryti greitai, patogiai ir be rizikos. Trumpai tariant – mes suteikiame profesionalią el. parduotuvę kiekvienam norinčiam. Viskas ką Jums reikia turėti tai produkcija, kuria prekiausite. Mes pasirūpinsime profesionalia sistema, dizainu, serveriais ir kitais techniniais niuansais, kurių reikia norint turėti profesionalią el. parduotuvę. Be viso to, su GETSHOPIN savo el. komercijos verslą galite vystyti ir nemokamai.

Kuo išskirtinis?

Mūsų sprendimo dėka kiekvienas gali pradėti el. prkeybos verslą neturėdamas jokių IT žinių. Profesionalią el. parduotuvę sukuriame automatiškai per 1 minutę, o smulkūs prekeiviai gali vystyti verslą visiškai nemokamai.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.