eTAKSI.lt, Utopus Apps
eTAKSI
2014

Kur galima rasti sprendimą: www.etaksi.lt

Kodėl ir kaip?

Nemokama eTAKSI programėlė suteikia galimybę greitai ir patogiai išsikviesti taksi visiems iOS, Android ir Windows Phone išmaniųjų įrenginių naudotojams. Paslauga veikia penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Šiuo metu tai viena populiariausių programėlių Lietuvoje, kurią išbandę vartotojai vertina aukščiausiais balais.

Kuo išskirtinis?

- Nereikia žinoti/prisiminti/būti įsivedus nei vieno taksi įmonės numerio. - Taksi iškvietimas nieko nekainuoja. - Kliento būvimo vieta nustatoma automatiškai pagal GPS. - Per eTAKSI programėlę pateikti užsakymai automatiškai perduodami arčiausiai kliento esantiems taksi vairuotojams pagal GPS. - Taksi iškvietimui užtenka tik kelių mygtukų paspaudimo, nereikia laukti kol dispečerė ras laisvą automobilį, ar rinkti vis kitą taksi numerį išgirdus užimtą signalą. - Galimybė pasirinkti vežėjus pagal tarifą ar pavadinimą. - Automatiškai paskaičiuojama preliminari kelionės kaina ir atstumas. - Android ir iPhone platformose integruotas atvykstančio/į kelionės tikslą vežančio automobilio stebėjimas žemėlapyje realiu laiku. - Nemokamas kliento informavimas žinute apie atvykstantį automobilį (už kiek laiko ir koks automobilis atvyks), ypač aktualu, kai reikia rasti taksi automobilyje paliktus daiktus. - Po kelionės - galimybė įvertinti vairuotojo darbą balais ar palikti savo atsiliepimą.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.