Aya Kazlauskiene
Elektroninės komercijos projektas skirtas JAV ir Japonijos rinkoms.
2015

Kur galima rasti sprendimą: cuddle-cuddle.com/

Kodėl ir kaip?

Verslas kiekvieną dieną darosi vis pasaulietiškesnis. Tai faktas, kuriuo galime vis iš naujo įsitikinti. Jau pats metas pamiršti geografinius apribojimus verslui. Jie egzistuoja tik mūsų pačių galvose. Tuo neabejoja verslininkai Dalius ir Aya Kazlauskai. Pora sukūrė projektą „Cuddle-Cuddle.com“ – internetinę parduotuvę, kurioje prekiaujama mažo tiražo išskirtiniais lietuvių menininkų bei amatininkų sukurtais daiktais. Pagrindinė rinka, į kurią žvelgia verslininkai, yra Japonija. Jie įsitikinę, kad susidomėjimo Tekančios Saulės šalyje netrūksta. Didžiausias iššūkis – išjudinti lietuvių amatininkus ir tinkamai pristatyti jų darbus. Elektroninės komercijos projektas skirtas JAV ir Japonijos rinkoms. El. Parduotuvė adaptuota anglų ir japonų kalboms. El. parduotuvėje suintegruoti populiariausi socialiniai tinklai. integruota nuolaidų sistema.

Kuo išskirtinis?

Naujos galimybės jauniems Lietuvos kūrėjams ir mažiems gamintojams prisistatyti didelėse rinkose, tokiose , kaip Japonija ir JAV.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.