Mantas Michalauskas
Doup
2022

Kur galima rasti sprendimą: https://mydoup.com/

Kodėl ir kaip?

Doup. - tai vizitinės kortelės su integruotu NFC technologija, QR kodu bei platforma, leidžiančia nemokamai redaguoti savo vizitinės kortelės turinį. Mes suteikiame galimybę užsisakyti norimo dizaino Doup kortelę - plastikinę arba medinę, o taip pat, patogų lipduką ar apyrankę. Kartu su įsigyti produktu klientai gauna nemokamą prieigą prie platformos, kurioje gali redaguoti savo profilį bei pasirinkti ką jame atvaizduoti - puslapių nuorodas, socialinių tinklų profilius, nuotraukas, vaizdo įrašus, rezervacijas kalendoriuje bei daugelį kitų pasirinkimų.

Kuo išskirtinis?

Tai ne tik novatoriškas, tačiau ir aplinką saugantis sprendimas, kadangi pakanka vienos Doup vizitinės kortelės, kad atstotų tūkstantį įprastų, spausdintų. Doup leidžia sutaupyti, tuo pačiu pasiūlydamas neribotas galimybes. Mes esame sukurę programėlę, kuri klientams leidžia redaguoti savo paskyrą dar greičiau, o taip pat, palikus fizinį Doup produktą namuose, savo paskyra galima pasidalinti nemokamos programėles pagalba. Visi svarbiausi kontaktai visur bei visada!


Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=yEr8_b7YJD4&t=1s

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.