DocLogix
DocLogix dokumentų valdymo portalas verslui
2023

Kur galima rasti sprendimą: https://adoc.lt/

Kodėl ir kaip?

Sutartys ir personalo dokumentai yra bene jautriausia organizacijos valdoma informacija, kuriai keliami griežti reikalavimai. Ją valdantys asmenys, privalo būti itin dėmesingi. Modernus „DocLogix“ sprendimas padeda sumažinti rizikas susijusias su sutarčių, vidinių dokumentų ir sąskaitų valdymu bei optimizuoti įmonės procesus. Inovatyvų požiūrį į verslo procesų valdymą „DocLogix“ sujungia su informacinėmis technologijomis tam, kad augančioms kompanijoms suteiktų įrankius, leidžiančius dirbti efektyviau ir kasdieniuose procesuose turėti daugiau kontrolės. 2023 m. „DocLogix“ pristato naują produktą verslui - portalą, leidžiantį patogiai kurti bei modifikuoti automatizuotus organizacijos procesus (darbų sekas), elektroniniu būdu valdyti atostogų, komandiruočių ir kitą personalo dokumentaciją debesyje (angl. cloud), pasirašyti dokumentus kvalifikuotu elektroniniu parašu, juos kategorizuoti ir saugoti, tvirtinti sąskaitas. Portalas palengvina visų tipų dokumentų rengimą, derinimą, tvirtinimą, pasirašymą, saugojimą bei tolimesnį valdymą, sumažina administracinius kaštus ir laiko sąnaudas, padeda išvengti klaidų. Klientų patirtis rodo, kad naudojantis portalo funkcionalumu su dokumentais ir užduotimis susiję procesai tampa 4 kartus spartesni, o personalo darbuotojai atlikdami kasdienes užduotis sutaupo iki 50 proc. savo laiko. Šis sprendimas prisideda prie 8-ojo JT darnaus vystymosi tikslo, kadangi įgalinant aukštąsias technologijas ir inovacijas padeda pasiekti aukštesnį produktyvumą.

Kuo išskirtinis?

Portalo funkcijos suteikia ne tik galimybę per minutę pasirašyti dokumentus kvalifikuotu el. parašu, bet ir patogiai juos saugoti, rūšiuoti, atlikti paiešką debesyje. Aplankų medis suteikia daugiau kontrolės ir leidžia lengvai naviguoti tarp įmonės dokumentų, tuo pačiu darbuotojams suteikiant skirtingas prieigas, kad konfidencialūs dokumentai būtų matomi tik atsakingiems asmenims. Sprendimas yra draugiškas vartotojui, juo paprasta pradėti naudotis, nereikalingos didelės pradinės investicijos į serverių infrastruktūrą, galima integracija su kitomis sistemomis.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.