DNB bankas
DNB mobilusis bankas
2015

Kur galima rasti sprendimą: www.dnb.lt/mbankas

Kodėl ir kaip?

Remiantis pasauline patirtimi ir Šiaurės šalių vartotojų tyrimų rezultatais, DNB mobilus bankas buvo sukurtas taip, kad klientai paprastai ir lengvai galėtų naudotis pačiomis aktualiausiomis kasdieninėmis paslaugomis. Pagrindinės funkcijos Greitas ir saugus prisijungimas. Norint prisijungti prie DNB programėlės nereikia kodų kortelių ar generatorių – užteka suvesti greitąjį 4-ženklį PIN kodą, kurį sukuria pats klientas. Jis gali kodą bet kada savarankiškai pasikeisti. Greitasis likutis. Prisijungus sąskaitos likutį galima pasitikrinti vos vienu spustelėjimu. „Pervedimai savo ratui“. Pervesti pinigus artimiesiems, naudojantis šia funkcija ypač paprasta. Pakanka vos kelių spustelėjimų: pasirinkti ruošinį, suvesti sumą, patvirtinti pervedimą. Ruošinius klientas susikuria ir aktyvina DNB interneto banke. „Pervedimai sau“ funkcija leidžia greitai pervesti lėšas iš vienos sąskaitos į kitą savo sąskaitą. Klientų saugumui užtikrinti yra nustatyti operacijų limitai – vienos operacijos – 300 EUR, dienos – 1000 EUR, mėnesio – 3000 EUR. Atliekant vietinį pervedimą ar pervedant limitą viršijančią sumą, saugumo lygis yra aukštesnis – prisijungimui ir mokėjimo patvirtinimui reikia įvesti interneto banko kortelės kodą ar generatoriaus kodą arba prisijungti mobiliuoju parašu. Kitos funkcijos. DNB mobiliajame banke be jokių papildomų apsaugų galima peržiūrėti valiutos kursus, rasti artimiausią bankomatą ar skyrių, paskambinti ar išsiųsti paklausimą elektroniniu paštu. Išmaniųjų „iPhone“ telefonų savininkai DNB banko programėlę gali nemokamai atsisiųsti iš „App Store“, o „Android“ telefonų savininkai – iš „Google Play“ parduotuvių. Šių metų balandžio mėn. duomenimis, atnaujinta DNB mobiliojo banko programėlė jau atsisiųsta į beveik 30 tūkst. įrenginių.

Kuo išskirtinis?

DNB mobilusis bankas padeda tvarkyti savo finansus vos keliais spustelėjimais ir neatsitraukiant nuo kasdieninių reikalų. Prie savo finansų prisijungti galima su 4 skaitmenų PIN kodu. Patogu naudotis, nes DNB mobiliajame banke didžiausias dėmesys - ne funkcijų skaičiui, o svarbiausiems kliento poreikiams bei intuityviam ir paprastam kasdienių finansų valdymui. Programėlė yra itin saugi, nes įdiegti trys saugumo lygiai. Norint sužinoti informaciją apie banką, nereikės jokių slaptažodžių. Peržiūrėti savo sąskaitų likučius atlikti pervedimus sau ar artimiesiems galima naudojant 4 skaitmenų kodą, o norint atlikti vietinį pervedimą – surinkti visus reikalaujamus kodus.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.