Debitum Network Limited
Debitum Network
2018

Kur galima rasti sprendimą: https://debitum.network

Kodėl ir kaip?

Debitum Network platforma leidžia verslui bendradarbiauti su kitu verslu tiesiogiai. Verslas gali pasinaudoti alternatyviųjų finansų priemonėmis finansuojant savo veiklą. Pateikiant kaip užstatą žaliavas, sąskaitas gautinoms sumoms, akcininkų įsipareigojimą galima sukurti pasiūlymą investuotojams. Šie investavimo pasiūlymai yra pateikiami ir atvaizduojami platformoje visiems prisijungusiems investuotojams. Investuotoju gali būti, bet kuri įmonė norinti paskolinti nuo 15 000 iki 10 000 000 EUR. Dažniausi pasiūlymai yra trumpalaikiai nuo 2 sav iki 6 mėn. Vidutinės metinės palūkanos nuo 10 iki 15%. Platformoje dalyvauja ir trečios šalys užtikrinančios saugias investicijas - rizikos vertintojai, investicijų draudimo bendrovės, skolų išieškojimo paslaugas teikiančios įmonės. Verslai gali pasirinkti kurią iš šių trečiųjų šalių nori rinktis, ir esant poreikiui gali pasirinkti net kelias. Platforma naudoja Ethereum Blockchain technologiją ir Solitude Smart Contracts funkcionalumą tam jog įgalintų skaidrius sandorius tarp dalyvių. Šie sandoriai bus išsaugomi, nepakeičiami ir visada prieinami. Platformos funkcionalumas įgyvendintas Java Spring, o dalyviams matomi vaizdai įgyvendinti naudojant React technologiją. Platforma atliks dalyvių reitingavimą pagal jų veiklą. Dalyvių reitingavimo algoritmo sprendimą vysto Kauno Technologijų Universitetas.

Kuo išskirtinis?

Besiskolinantiems verslams tai puiki galimybė pritraukti investicijų, ne tik iš vietinės rinkos, bet ir iš viso pasaulio. Tai leidžia išvengti apribojimų kurie gali atsirasti mažose rinkose arba mažiau finansiškai išsivysčiusiose šalyse. Pasiūlymas kuris gali būti patrauklus 5 investuotojams Lietuvoje, gali tapti patrauklus 5 000 investuotojų visame pasaulyje. Investuojantiems verslams tai puiki galimybė "įdarbinti" vidutines - trumpalaikes finansines atsargas. Atsiranda galimybė investuoti norimą pinigų sumą ir taip pritraukti papildomos gražos. Investuotojas gali rinktis kokią sumą investuoti, nebūtina investuoti visą paskoloje prašomą sumą, galima rinktis dalį. Investuotojai norintys diversifikuoti savo atsargas galės pasirinkti skirtingas šalis ir skirtingus paskolų užstatus, industrijas, įmones. Tai įgalins susikurti trumpalaikį portfelį. Alternatyviųjų finansų priemonių patrauklumas ir poreikiai globaliai auga, o bankai ne visada spėja patenkinti verslo poreikius. Šiuo metu Pasaulio Bankas įvardina 2 trilijonų finansavimo stygių kurį patiria įmonės visame pasaulyje.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.