UAB Mielas Briedis
dear deer eyewear
2019

Kur galima rasti sprendimą: https://www.deardeer.lt/

Kodėl ir kaip?

Mūsų sistema naudoja AR (virtuali realybė) bei AI (dirbtinio intelekto) technologijas, kurių dėka mes galime išmatuoti kiekvieno mūsų akinių pirkėjo veido bruožus/dydį ir pasiūlyti individualius akinius. Visi dear deer akiniai yra gaminami po 1 vnt, 3D spausdintuvais Lietuvoje, todėl kiekvienas jų pirkėjas gauna pagal jo veido išmatavimus pagamintus akinius.

Kuo išskirtinis?

Akinių pirkimo procesas yra nuodugniai ištirtas ir didelė dalis (~60%) žmonių teigia, kad esant pasirinkimui jie šio proceso nenorėtų kartoti. 30% žmonių teigia, kad jie iš viso nebenori daugiau akinių pirkti optikose, tačiau tik 6% akinius perka internetu. Kodėl tik 6%, nes pirkėjai nežino ar perkami akiniai jiems tiks. dear deer sukurta sistema leidžia užtikrinti, kad kiekvienas pirkėjas gaus būtent tokio dydžio (išmatavimų) akinius, o intuityvi pirkimo sistema leidžia visą šį procesą atlikti per nepilnas 10 minučių. 1,7 mlrd. Eur yra Europos optikos rinkos dalis, kuri atitenka tiems pirkėjams, kurie yra aiškiausiai pasakę apie akinių pirkimo sunkumus. Būtent tie 1,7 mlrd Eur ir būtų dear deer rinkos dalis, pasiskirsčiusi po visą Europos sąjungą.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.