UAB, Clusco
Clusco
2018

Kur galima rasti sprendimą: www.clusco.com

Kodėl ir kaip?

Specializuotos statybinės įrangos dalijimosi platformos kūrimo metu buvo pritaikomos bei plėtojamos naujausios informacinės ryšių technologijos, priimami inovatyvūs technologiniai sprendimai, naudojami šiuolaikiniai algoritmai ir debesų kompiuterija, siekiant sukurti pažangias elektroninio turinio sistemas ir jas integruoti į statybų sektorių. Dalijimosi platformos atsiradimas suteikė galimybę atlikti greitus ir efektyvius statybinės įrangos užsakymus, suformavo patogią komunikaciją tarp kliento ir tiekėjo bei suteikė galimybę efektyviai planuoti statybos sektoriuje atliekamus darbus priklausomai nuo įrangos prieinamumo. Specializuotos statybinės įrangos dalijimosi platformos dėka įmonėms ir individualiems asmenims buvo suteikta galimybė atlikti išankstinę įrangos rezervaciją bei pasirinkti tinkamą specializuotą statybinę įrangą priklausomai nuo jos lokacijos Lietuvoje, o platformoje pateikti statybinės įrangos nuomos skaičiavimai minučių tikslumu bei automatizuota buhalterija paskatino efektyvią įmonių ir individualių asmenų finansų kontrolę.

Kuo išskirtinis?

Specializuotos statybinės įrangos nuomos platformos įvairiose pasaulio šalyse sulaukė didelio pasisekimo, tačiau iki šiol statybinės įrangos dalijimosi platforma nebuvo sukurta. Šios platformos dėka įmonėms ir individualiems asmenims yra suteikiama galimybė sumažinti jų patiriamus nuostolius ir efektyviai išnaudoti turimą įrangą bei paskatinti naujų technologijų ir įrenginių integravimą į statybų sektorių. Naujos įrangos įsigijimo kaštai pradedančiajai įmonei ar individualiam asmeniui gali sukelti finansinių sunkumų ir apriboti jo tolimesnias galimybes siekiant plėtoti įmonės veiklą ar pritaikyti naujas technologijas didesniam efektyvumui pasiekti. Su šia problema susiduria ir brandžios įmonės, kurių turimos įrangos eksplotacija apriboja jų finansines galimybes. Šia dalijimos platforma yra siekiama paskatinti didžiųjų įmonių turimos įrangos efektyvų panaudojimą ir sumažinti patiriamus eksploatavimo kaštus bei minimalizuoti pradedančiųjų įmonių ar individualių asmenų patiriamus pirmuosius finansinius nuostolius.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.