Aleksey Sheremetev, Sergey Nosyrev
Būsto išplanavimo kūrimo bei interjero dizaino įrankis. Vienijantis daugiau nei 40 873 706 narius.
2019

Kur galima rasti sprendimą: https://planner5d.com/

Kodėl ir kaip?

Platforma kurta mėgėjams ir neįgudusiams vartotojams, tačiau aktyviai naudojama ir dizainerių ir profesionalų. Vienijanti daugiau nei 40 873 706 narius. Platforma taipogi integruojama į B2B (white label solution) ir integracija švietimo sistemą daugiausia USA rinkos. Planner 5D integruojama į švietimo sistemą: (https://planner5d.com/lt/education/) - daugiau nei 200 mokyklų visame pasaulyje yra integravusios į švietimo sistemą. Rekomenduojama "The National Council of Teachers of Mathematics (http://www.nctm.org/)). ( Didžiausia pasaulyje matematikos švietimo organizacija, vienijanti 60000 narių ir daugiau nei 230 filialų visoje JAV ir Kanadoje.) Atviros priegos klasėse (Stem classes) - mokslo, technologijos, inžinerijos ir matematikos. Interjero dizaino pagrindai - platformos pagalba mokomasi interjero dizaino pagrindų. Meno, dailės pamokos - kūrybiškumo lavinimas pamokose. Įrankis vysto estetikos ir erdvinį jausmą, suteikia žinių pagrindą derinant spalvas, lavina kūrybiškumą, planavimą ir kartu tai piešimo ir tapybos įrankis vienoje skaitmeninėje platformoje. Archtektūra ir inžinerija - įvairūs matavimai, grindų, ploto, erdvės planavimas, 3D modeliavimas. Architektūros ir inžinerijos pagrindai. Matematikos pamokos - integruojamas į matematikos uždavinius, grupines praktines užduotis.

Kuo išskirtinis?

„Planner 5D“ turi daugiau nei 40 milijonų vartotojų, kuriems aktualu keičiant, atnaujinant/renovuojant, įsigyjant naują namą, keisti interjero dizainą, pasirinkti baldus, baldą ir apdailą. „Planner 5D“ palengvina interjero kūrimą ir namų apstatymo darbus. Naudojantis platforma galima patogiai sukurti 2D ir 3D režimuose patalpų planą, pridėti ir lengvai keisti baldus, pritaikyti apdailos spalvas bei tekstūras. "Planner 5D" integracija į švietimo sistemą. "Planner 5D" integracija kaip (white label solution) - B2B segmentas.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.