Lukas Vileikis
BreachDirectory
2020

Kur galima rasti sprendimą: https://breachdirectory.com

Kodėl ir kaip?

BreachDirectory - tai viena didžiausių ir greičiausių įsilaužimų paieškos sistemų visame pasaulyje. Svetainė skyla į kelias dalis: Paieškos sistema, leidžianti žmonėms pasitikrinti, ar jiems gresia tapatybės vagystės pavojus; Įsilaužimų analizė, apžvelgianti jau įvykusių įsilaužimų žalą ir aptarianti, kaip išvengti žalos ateityje (greitu metu bus prieinami ir įsilaužimų analizių informaciniai filmukai); Įsilaužimų klasifikacija, nuspėjanti į kokias informacines sistemas bus įsilaužta kitą kartą ir spėjanti su įsilaužimais susijusią žmonių elgseną; Duomenų bazių veikimo aptarimas - sistemos tinklaraštis turi ir duomenų bazių veikimo kategoriją, kur aptariami itin didelių duomenų kiekių apdorojimo aspektai ir išsamiai aiškinamas duomenų bazių veikimas.

Kuo išskirtinis?

Panaudoję BreachDirectory žmonės gali greitai ir patikimai pasitikrinti, ar jų informacinė sistema, el.pašto adresas, vartotojo vardas ar IP adresas yra tapatybės vagystės pavojuje ir imtis atitinkamų veiksmų. Tie žmonės, kuriems informacijos sauga rūpi labiau, gali į įsilaužimų sferą gilintis dar labiau skaitydami įsilaužimų analizes, greitu metu bus prieinami ir infografiniai filmukai. Naudos ras ir žmonės, kurie kuria ar nori kurti informacines sistemas, kurioms reikia apdoroti nežmoniškai didelį informacijos kiekį - BreachDirectory turi ir duomenų bazių veikimo tinklaraščio kategoriją.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.