MB BOTIS
BOTIS
2021

Kur galima rasti sprendimą: https://botis.co/

Kodėl ir kaip?

Automatinis informacijos ir duomenų tiekimas projektams -Duomenų tiekimas web sistemoms, el. parduotuvėms -Automatinis duomenų rinkimas, stebėjimas, perkėlimas -Duomenų vizualizavimas, analizė, tyrinėjimas (AI) -Rankinio, pasikartojančio darbo automatizavimas

Kuo išskirtinis?

Analizuodami konkretaus sektoriaus internetinius puslapius, atvirus duomenis, uždaras duomenų bazes, statistikos portalus bei jų srautus pateikiame bene svarbiausią dalyką - žinojimą. Žinojimą, kuris sumažins galimų strateginių klaidų sąrašą ir leis susikoncentruoti į svarbiausius verslo prioritetus. Daugumai teko susidurti su varginančiu rankiniu darbu - prekių informacijos bei nuotraukų kopijavimu iš dešimčių tiekėjų puslapių ar kasdieniu informacijos suvedimu į ataskaitas. Tokio rankinio darbo rezultatas - milžiniškos įmonės sąnaudos darbui, kurias galima eliminuoti automatizuotų procesų dėka. Automatizuoti procesai užduotis atlieka ypatingai greitai ir surinktą informaciją pateikia akimirksniu.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.