Dimetris
Automatizuota kiekių skaičiavimo programa
2023

Kur galima rasti sprendimą: www.dimetris.lt

Kodėl ir kaip?

Sprendimas padeda greitai ir tiksliai apskaičiuoti statybinių medžiagų kiekius iš PDF formato brėžinių ar net nuotraukų. Šis sprendimas labai pagreitina statybos įmonės komercijos darbuotojų darbą, nes duomenis apie projektą gali apskaičiuoti daug greičiau nei įprastai. Taip pat galima nesunkiai apskaičiuoti ir esamų statinių kiekius. Dimetris turi ir automatizuotų statybinių sąmatų apskaičiavimo galimybę, kur tam tikriems specifiniams darbams sąmatos apskaičiuojamos automatiškai. Su programa galima apskaičiuoti Elektrotechnikos, vandentiekio ir nuotekų, plieno konstrukcijų, fasadų ir stogų, vidaus apdailos kiekius ir sąmatas.

Kuo išskirtinis?

Dimetris išskirtinis tuom, jog esame pirmieji Lietuvoje, kurie sukūrė tokio pobūdžio ir sudėtingumo grafinę programą skirtą statybos sektoriaus dalyviams. Per 30 metų niekas nekūrė darbuotojų produktyvumą didinančių programų šioje srityje. Šiuo metu kuriame papildomus modulius, kurie paremti Dirbtinio intelekto technologija. Jie suteiks galimybę naudotojams apskaičiuoti projekto statybos sąmatas iki 100 kartų greičiau. Tokio sprendimo nėra pritaikęs niekas nei Lietuvoje nei pasaulyje.


Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=gVlAlWOKkl0&t=375s

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.