Infomedia UAB
Asmeninis informacijos konsultantas
2014

Kur galima rasti sprendimą: Google play ir App store. (vienas iš raktinių žodžių 1588)

Kodėl ir kaip?

Asmeninis informacijos konsultantas - tai programėlė skirta išmaniesiems telefonams leidžianti pasirinkti norimą informacijos konsultantą ir bendrauti su juo, bei po pokalbio įvertinti šio operatoriaus darbą. Galima pasirinkti iš 21 informacijos konsultanto dirbančio su informacijos apdorojimu. Tai nauja era Informacinių komercinių numerių rinkoje. Nuo šio skambinant į 1588 informacinę tarnybą žinosite su kuom kalbate ir kas atsako į Jūsų klausimus :) Tai vienetinis sprendimas ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir pasauliniu mastu. Rinkai žengiant į "mobile" sistemą ir personalizaciją, ši programėlė idealiai išpildo visus klientų lūkesčius. Pirmasyk atsisiuntus programėlę reikia susivesti savo telefono numerį, kad sekantį sykį sistema automatiškai idetifikuotų. Ir pasirinkus iš konsultantų dirbančių tuo metu ir esančių "online" (tą galima matyti programėlėje) bei pasirinkus skambinimą, po pokalbio vartotojas gali įvertinti konsultantą. Ir jeigu konsultantas įvertinamas aukštu reitingu, kitąsyki nebūtina jungtis per programėlę, automatiškai užtenka skambinti į 1588 ir taip būsite sujungti su mėgiamu konsultantu. Programėlėje idiegtos ir svarbiausios įmonių paieškos funkcijos leidžiančios nesunkiai susirasti įmones pagal raktinius žodžius, veiklas ar pavadinimus, įskaitant ir geolokacijos funkciją leidžiančią rasti verslus esančius arčiausiai.

Kuo išskirtinis?

Paslapties šydas nuimtas. Vartotojai nuo šiol žino, kas atsako į jų klausimus ir kas juos nukreipia reikiama linkme. Vartotojai ne tik žino, bet ir patys gali įvertinti operatorių darbą. To pasekoje, konsultantai skatinami dar kokybiškiau dirbti su interesnatais, kas paskatina vartotojams rinktis norimą konsultantą ir personalizaciją. Pasirinkti galima pagal konsultanto nuotrauką, jo prisistatymo reziume bei tuo metu esančių konsultantų "online" skaičių. naudinga visiems mėgsnantiems ir norintiems žinoti su kuom bendrauja bei norintiems duoti atgalinį ryšį. T.y. tiems kurie nori turėti, ne tik asmeninį bankininką, bet ir ASMENINĮ INFORMACIJOS KONSULTANTĄ. Tokio pobūdžio produkto neteko rasti ne tik LT bet ir Worldwide.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.