Enga systems, UAB
Aimera
2018

Kur galima rasti sprendimą: https://aimera.io

Kodėl ir kaip?

Daugumoje įmonių 60-80 procentų klientų sudaro neaktyvus arba mažai aktyvūs klientai. Net ir aktyvus klientai naudoja tik mažąją dalį įmonės siūlomų produktų arba produktais naudojasi nenaudingai. Pagrindinės priežastys: nežino, nemoka, bijo, objektyviai įvertino ir nereikia, naudojasi konkurento paslaugomis. AIMERA gimė po Challenger platformos, vystomos Enga systems, sėkmės bankiniame sektoriuje Europoje. Būtent ten iki šiol buvo naudojamas šis sprendimas, kuris padėjo spręsti anksčiau išvardintas problemas. Nuspręsta brangų ir galingą sprendimą paversti platforma, kurios pagalba jau ir smulkios bei vidutinės įmonės galėtų motyvuoti klientus pažinti savo produktus. Lietuva yra pirmoji šalis, kurioje startavo AIMERA.

Kuo išskirtinis?

Dalyviai vykdydami paprastus iššūkius turi galimybę prasmingai leisti laiką, atrasti bei išbandyti kažką naujo, ir už skirtą laiką bei pastangas būti paskatintiems vertingais prizais: kino bilietais, dovanų kortelėmis, ir pan. Įmonė, įdomia forma pateikdama įvairius klausimus ir užduotis, suteikia galimybę esamiems ir potencialiems klientams susipažinti su įmonės produktais arba paslaugomis, juos išbandyti, rekomenduoti draugams, galbūt net - pakeisti savo įpročius. Dalyviai, tam, kad skirtų pakankamai laiko ir dėmesio iššūkiams įveikti, yra skatinami taškais arba kitais prizais. Dalyviai vykdydami iššūkius susipažįsta arba išbando produktus, o tie, kurie nesusidomi - neuždirba įmonės siūlomu taškų, todėl principas garantuoja beveik 100 procentinį rezultatą įmonei. Toks principas dalyvaujančioms įmonėms sumažina kliento pritraukimo kaštus iki 51 procento lyginant su Google AdWords, iki 15 kartų pigiau nei Delfi ir iki penkių kartų pigiau nei Facebook Ads.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.